בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מעצרו של פליקס חלפון הוארך עד תום ההליכים 
 
 יישאר במעצר עד תום ההליכים. חלפון (ONE)   
 
חדשות נענע

הכדורגלן חלפון וחברו אורי אביטל מואשמים בקשירת קשר וייבוא קוקאים מוונצואלה; חלפון שומר על זכות השתיקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב האריך הבוקר (חמישי) עד תום ההליכים את מעצרם של הכדורגלן ליקס חלפון ואורי אביטל. חלפון מואשם בקשירת קשר וייבוא של 5 ק"ג קוקאין. חלפון, שממשיך כאמור לשמור על זכות השתיקה, אמר: "אם לגלעד שרון מותר, אז גם לי". אישתו של פליקס חלפון, שהגיעה אף היא לדיון, המשיכה לטעון:" בעלי חף מפשע".

מתוך כתב האישום עולה שהנאשמים אורי אביטל וחלפון סיכמו ביניהם כי אביטל יטוס לונצואלה, שם ירכוש את הסמים ויביאם ארצה במזוודות. כן סוכם כי חלפון יממן את הטיסה לונצואלה ואת רכישת הסמים.

במסגרת הקשר נרכשו בחברת הנסיעות "ברון טורס" כרטיסי טיסה עבור אביטל לונצואלה דרך מדריד. חלפון שילם לסוכנת הנסיעות 5400 שקל ועוד 1500 דולר עבור הכרטיסים ומסר אותם לאביטל. בתאריך ה-8.8 נפגשו השניים בנתב"ג. חלפון מסר לאביטל סכום מזומן של למעלה מ-40 אלף שקל והמירו לדולרים. כסף זה היה מיועד, על פי האישומים, לרכישת הסמים.

ע"פ כתב האישום, בוונצואלה רכש אביטל קרוב ל-5 ק"ג קוקאין והטמין אותם בשתי מזוודות. בחזרה מ-ונצואלה לת"א שהה אביטל לילה במדריד, ובמהלכו היה בקשר טלפוני שוטף עם חלפון. בתאריך ה-18.8 חזר אביטל לארץ וגילה שאחת המזוודות לא הגיעה. הוא פנה למחלקת האבידות בעוד חלפון המתין בנמל התעופה לשובו של אביטל עם הסמים.

למחרת הגיעה המזוודה השנייה לישראל. לטענת אנשי הפרקליטות, במעשים המתוארים קשרו הנאשמים קשר לייבא סמים מסוכנים מסוג קוקאין לישראל וייבאו לישראל 5 קילו נטו של סם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by