בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש: אין הוכחה שסדאם היה קשור לפיגועי ה-11/9 
 
 אין ספק שלסדאם היו קשרים עם אל קאעידה. בוש (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נשיא ארה"ב סירב להגיב לדברים שאמר השבוע סגנו, דיק צ'ייני, לפיהם היה לשליט עיראק המודח תפקיד בהתקפות הטרור על ארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השאיר את האופציה פתוחה. דיק צ'ייני (רויטרס)
 השאיר את האופציה פתוחה. דיק צ'ייני (רויטרס)   
נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, נמנע הלילה (חמישי) מלהגיב על דבריו של סגנו, דיק צ'ייני, לפיהם הוא רואה קשר אפשרי בין סדאם חוסיין לבין פיגועי ה-11 בספטמבר 2001 בארצות הברית. "אין לנו כל הוכחות שסדאם היה מעורב בהתקפות", אמר בוש בנאום בפני הקונגרס.

סנטורים דמוקרטים האשימו את הממשל ביצירת רושם מוטעה, שגרם להתחזקות האמונה בקרב האמריקנים כי לסדאם היה תפקיד אישי בהתקפות הטרור. בסקר שערך לאחרונה העיתון "וושינגטון פוסט", אמרו 69 אחוזים מהנשאלים כי הם מאמינים שיש קשר בין נשיא עיראק לשעבר לבין פיגועי הטרור, למרות שלא נמצאה כל הוכחה לקשר כזה.

בראיון שנתן לתוכנית "פגוש את העיתונות" של רשת אן.בי.סי ביום ראשון, השאיר צ'ייני את האופציה פתוחה ואמר כי "זה לא מפתיע" שהעם מאמין שסדאם מעורב בפיגועים שיוחסו לארגון אל קאעידה. לדבריו, "למדנו מספר דברים ובין היתר, שהיה קשר בין עיראק לאל קאעידה והוא נמשך לאורך כל שנות התשעים".
 
 
בוש הבהיר הלילה כי צ'ייני צדק בנושא החשד לקשר בין עיראק לאל קאעידה, בציינו את האזרח הירדני שהנהיג את ארגון אנסאר אל איסלאם, שבסיסו ישב בצפון עיראק והוא חשוד בקשרים עם ארגונו של בן לאדן. "אין שום ספק שלסדאם היו קשרים עם אל קאעידה", סיכם בוש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by