בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
2 חיילים אמריקנים נפצעו בתקרית בעיראק 
 
 2 טנקים וג`יפ אספקה עלו באש (רויטרס)   
 
חדשות נענע

עדיי ראייה דיווחו כי 2 טנקים אמריקנים עלו באש; "אל ערבייה" דיווחה על 8 הרוגים; אתמול פורסמה קלטת סדאם ובא קריאה להמשך הפיגועים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יממה בלבד לאחר שידור קלטת חדשה ובה סדאם קורא להמשכת הג'יהאד, נפצעו אחה"צ (חמישי) 2 חיילים אמריקנים לאחר ששיירה של צבא ארה"ב הותקפה במערב בגדאד, באזור העיר חאמדיה. כך אישר צבא ארה"ב.

הדווח הראשון ברשת "אל-ערבייה" מסר כי בתקרית נהרגו 8 חיילים אמריקנים, ולאחר מכן כתבי סוכנויות הידיעות מסרו על שני טנקים וג'יפ אספקה העולים באש; עוד דווח מסוקים החגים מעל למקום התקרית בכדי לבודד את הכוח הנפגע..

לא ברור עדיין מי הם הגורמים האחראים לתקיפה, אולם סביר להניח כי מדובר בנאמניו של סדאם. עדי ראייה דיווחו כי הכוח המותקף ירה לכיוון ממנו נורתה לעברו האש, כדי להרחיק את התוקפים עד להגעת תגבורת.

סדאם לאמריקנים: הוציאו כוחותיכם, כי לא תוכלו לשאת הקורבנות

רשת "אל ערביה" שידרה, כאמור, אתמול קלטת אודיו נוספת ובה נשמע לכאורה קולו של מנהיג עיראק, המודח. סדאם האיץ באנשיו לתקוף את האמריקנים "ולנהל מלחמת קודש בכל האמצעים האפשריים נגד הפולשים הטיפשים".

סדאם גם קרא לארצות הברית להוציא את כוחותיה מעיראק. לדבריו, "אנחנו קוראים להם להוציא את כוחותיהם מהר ככל האפשר, וללא כל תנאים מוקדמים, משום שלא תוכלו לשאת יותר קורבנות".

סדאם טען כי "הנסיגה של האמריקנים מעיראק היא בלתי נמנעת, ולא משנה אם היא תקרה היום או מחר, כי בכל מקרה המחר יבוא במהרה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by