בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרי אריסון ובעלה עזבו את ישראל 
 
 נקעה נפשה. אריסון (ערוץ 1)   
 
חדשות נענע

יתגוררו במיאמי וינהלו משם את עסקיהם; מקרוביה של אריסון: נקעה נפשה מכל מה שנעשה לה בתקשורת; המשטרה: גלזר הערים עלינו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אשת העסקים והמיליארדרית שרי אריסון ובעלה עופר גלזר עזבו לפני מספר ימים את ישראל והם מתגוררים כעת במיאמי שבארצות הברית, כך דווח ב"קול ישראל". מקורביה של אריסון מסרו כי היא החליטה לעזוב את הארץ לצמיתות.

המקורבים הוסיפו כי נקעה נפשה מכל מה שנעשה לה בתקשורת במיוחד לאחר הפיטורים בבנק הפועלים שבשליטתה. לדברי המקורבים החליטה אריסון לסגור את קרן אריסון שתורמת כל שנה כעשרים מליון דולר למוסדות וארגונים שונים בארץ.

דוברה של אריסון אישר את הדברים: "שרי אריסון החליטה לעבור למיאמי, פלורידה, מסיבות אישיות. החלטתה התקבלה בימים האחרונים. בעלה עופר גלזר נמצא עימה, והוא ינוע על הקו ישראל-מיאמי, לעסקים וביקורי משפחתו". הדובר לא התייחס לתלונות שהוגשו כנגד עופר גלזר בגין חשד להטרדה מינית.
 

המשטרה: גלזר הערים עלינו

במשטרת מחוז תל אביב הופתעו מהחלטתם של בני הזוג לעזוב את ישראל. גורמים במשטרה מסרו כי "גלזר הערים עלינו". לדבריהם, "זה היה תרגיל מתוחכם. לא העלנו על הדעת כי הוא יעזוב לאלתר את ישראל. הופתענו, חשבנו שמדובר בעוד נסיעת עסקים או בטיול". פרקליטו של גלזר הבטיח לחוקרים כי אם גלזר יידרש לכך הוא יתייצב לחקירה.

עם זאת במשטרה העריכו כי הדבר לא יפגע בהמשך התנהלות הטיפול בתיק החקירה של גלזר. ערוץ 1 דיווח הערב כי בידי המשטרה יש מספיק ראיות להגשת כתב אישום נגד עופר גלזר בשני מקרים של הטרדה מינית. על פי הדיווח מדובר באישום במעשה מגונה בכפייה - עבירה שהעונש המירבי עליה הוא עד שבע שנות מאסר.

עוד שני מקרים נמצאים עדיין בשלבי חקירה. לגבי אחד מהם, בו טענה אישה כי גלזר אנס אותה לפני עשר שנים באילת, טרם התקבלה חוות דעת של היועץ המשפטי לממשלה, בשאלה האם ניתן להגיש כתב אישום למרות ההתיישנות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by