בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורות פלסטינים: ממשלת אבו עלא תוכרז בשבוע הבא 
 
 ערפאת מגיע לישיבת הוועד המרכזי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

לדברי המקורות הממשלה תכלול שר המזוהה עם החמאס; עזה: 7 פצועים בהתנגשויות בין אנשי חמאס לשוטרים פלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הממשלה הפלסטינית החדשה תוכרז כבר בשבוע הבא, כך מסרו הערב (חמישי) מקורות ברשות. לדברי המקורות, הממשלה תכלול שר המזוהה עם החמאס וכן שר שנתמך על ידי ארה"ב.

לדברי המקורות, המינויים של השרים השונים סוכמו בין ראש הממשלה החדש אבו עלא ויו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. הערב התכנס הוועד המרכזי של פתח ברמאללה, כדי לגבש את הקריטריונים למינוי השרים.

בממשלה אמורים לכהן 24 שרים, וככל הנראה 16 מהם יהיו אנשי פתח. הוועד המרכזי, הגוף הבכיר בפתח הנתון לשליטתו המוחלטת של יאסר ערפאת, אמור לקבוע את זהותם של ה-16, או לכל הפחות רשימה מתוכה יבחר אבו עלא את השרים המועדפים עליו. שמונת השרים הנוספים בממשלה, האמורים להיבחר על ידי אבו עלא, יהיו חברי מועצה מחוקקת המזוהים עם התנועות האיסלמיות ומועמדים עצמאיים.

בתוך כך, שבעה פעילי חמאס נפצעו הערב בעזה במהלך התנגשויות עם אנשי מנגנון הביטחון המסכל. פעילי החמאס נפצעו במהלך הפגנה אלימה שהחלה לאחר הודעת מנגנון הביטחון על מעצרם של שבעה אנשי חמאס, זאת לאחר שאתמול חטפו אנשי חמאס קצין במשטרה הפלסטינית.

המפגינים שרפו צמיגים וקראו קריאות בגנות השוטרים הפלסטינים. המשטרה פתחה באש על המפגינים וכאמור פצעה שבעה מהם. כמה שוטרים פלסטינים נפגעו גם הם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by