בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נחשף מצבור נשק של המחתרת היהודית 
 
 שחר דביר מובא להארכת מעצר (קמרה 2000)   
 
חדשות נענע

כך הותר היום לפרסום; בדיקות בליסטיות הוכיחו שכלי הנשק שימשו לשבעה פיגועים שבהם נהרגו 8 פלסטינים; שחר דביר הואשם בחברות בארגון טרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השב"כ והמשטרה חשפו לפני כמה שבועות מצבור גדול של אמצעי לחימה ששימש את המחתרת היהודית לפיגועים נגד פלסטינים, כך הותר היום (שישי) לפרסום.

כלי הנשק, שנמצאו במערה סמוך למאחז עדי עד, כללו טילי נ"ט, מקלעים, רובי M16, מטולי רימונים ורובים נוספים. במקום נמצאה גם כמות גדולה של תחמושת. בדיקות בליסטיות הוכיחו שכלי הנשק שימשו לשבעה פיגועים שבהם נהרגו שמונה פלסטינים.

בתוך כך, כתב אישום הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בירושלים, נגד שחר דביר זליגר באשמת חברות במחתרת היהודית.

בכתב האישום מופיעים שבעה סעיפי אישום, ביניהם: חברות בארגון טרור, גניבת רובה M16 מחייל לביצוע פיגועים, נסיון לשכנע אדם נוסף להשתתף בפיגועים נגד פלסטינים, סיוע בהסתרת אמצעי לחימה, והלנת שניים מחברי המחתרת בביתו של זליגר לאחר שביצעו את אחד הפיגועים.

מכתב האישום עולה כי השמות שתחתיהם פעלו חברי המחתרת היו: גדודי גלעד שלהבת, הועד לביטחון בכבישים ודמעות האלמנות והיתומים. בפרשת המחתרת היהודית נעצרו 10 מתנחלים להן יוחסה השתתפות בפיגועים, אבל השב"כ והמשטרה שחררו אותם משום שלא הצליחו להוכיח שהיו מעורבים בהם.

נציג הפרקליטות אמר כי שחר דביר הוא דמות מרכזית במחתרת היהודית החדשה, על אף שאין בחומר ראיות כי הוא זה שלחץ על ההדק או הכין מטענים. עם זאת, בית המשפט דחה את בקשת הפרקליטות לעצור את דביר עד תום ההליכים. עורך דינו, אריאל עטרי, אמר כי כתב האישום בא לכסות ברוב מלל על מחסור עצום בראיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by