בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בחברון חוסל בכיר בחמאס; נמשכות ההתרעות 
 
 בתוך הבית ההרוס נמצאה גופת המחבל (אילוסטרציה: רויטרס)   
 
חדשות נענע

באסל קוואסמה התבצר ובמקום התפתחו חילופי אש; בבוקר נהרס המבנה ונמצאה גופתו ועליה תת-מקלע; בידי מערכת הביטחון יש למעלה מ-40 התרעות על פיגועים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוח של הנדסה קרבית הרס הבוקר (שני) בחברון מבנה בו הסתתר באסל קוואסמה, מבכירי הזרוע הצבאית החמאס בעיר, שנהרג מוקדם יותר בחילופי אש עם צה"ל.

כוח של הנח"ל ביצע הלילה מעצרים בחברון; הוא הגיע לאחד הבתים, וקרא לתושבים להתפנות, אולם קוואסמה תפס את הבית באיומי נשק. במקום התפתחו חילופי אש, מהם נפצע פלסטיני אחד. צה"ל החל להרוס את הבית, ובמקום נמצאה גופתו, ועילה תת-מקלע.

בתוך כך, בידי מערכת הביטחון יש היום למעלה מ-40 התרעות על פיגועים וההיערכות המוגברת תמשך עד לאחר ראש-השנה.

בכפר רנטיס שבמערב שומרון עצר הלילה כוח צה"ל שני מבוקשים, פעילי חמאס. כוחות צה"ל פוצצו אמש בג'נין מכונית חשודה שהתגלתה כממולכדת. באירוע לא היו נפגעים.

במזרח ירושלים נחקרה אמש במשטרה תושבת אבו דיס כבת 17, שהודתה בכך שהגיעה לירושלים במטרה לדקור שוטר, אך התחרטה. לדבריה, החבר שלה נהרג לפני כשנתיים באינתיפאדה, ולכן החליטה לדקור שוטר, אולם, נוכחות השוטרים ליד הר הבית הרתיעה אותה.

במוצב צה"ל ברמת הגולן נפצע הלילה חייל באורח קל לאחר שעמוד נפל עליו. החייל פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "זיו" בצפת.
 

מפקד גדודי אל אקצה בטול כרם נהרג בחילופי אש

אתמול התפתחו חילופי אש בין פלגים יריבים בזרוע הצבאית של הפתח, גדודי חללי אל אקצה. בחילופי האש נהרג סלאח נאסר, שנחשב למפקד גדודי אל אקצה בטול כרם. בחילופי האש נפצע גם פתחי טיראווי. טיראווי הועבר לטיפול בבית חולים וחמושים חיסלו אותו במיטתו. נסאר היה מבוקש על ידי ישראל וכוחות הביטחון ניסו לפגוע בו בעבר. בחילופי האש עלו באש גם כמה חנויות ומכוניות.

בשכם נפתחה אתמול אש לעבר כוח צנחנים שנכנס לקבר יוסף כדי להוציא קבוצה של חסידי ברסלב שהגיעו למקום כדי להתפלל. איש מן החיילים לא נפגע, אולם החסידים יצאו מן הקבר עוד לפני שהחיילים הגיעו. מכוניתם של החסידים נרגמה בצאתם מן המקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by