בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יופיו של הכיעור 
 
 עיניים פקוחות לרווחה, יא מניאק (IMDB)   
 
קובי זר

חרמנותם של תושבי אוקלהומה; תחייתו המחודשת של אלביס; תאוות ראשי-החתולים של החלקאי דיואי והלקח שלמד המציצן ברטון. השבוע בעולמנו המופלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ווילארד ברטון היה ילד רע. הוא רק הציץ והציץ והציץ והטריד נשים. אז שופט אחד בווילס החליט ללמד אותו לקח: "אישי הצעיר," אמר, "אם אתה כל כך להוט לראות גופות עירומים, בית המשפט ישמח לספק לך אותם". השופט הדידקטי דן אותו ל-12 שעות של צפייה באנשים זקנים ומכוערים.

בסצינה שנראית כלקוחה מן "התפוז המכני" הוכרח ברטון לצפות במשך חצי יממה בכמה אזרחים בגיל הזהב, לבושים כביום היוולדם. לאחר מעשה אמר ברטון כי "לא ידעתי שלכיעור יש כל כך הרבה צורות וגדלים". אבל אין ספק שהעונש עזר: "שאלוהים יעזור, אני לעולם לא רוצה לראות יותר אנשים עירומים", סיכם.
 

בוא נראה אותך גבר, יא פוסי

העיראקי הכי חמוד.... תודו (רויטרס)
 העיראקי הכי חמוד.... תודו (רויטרס)   
קאיה קמפ בת ה-12 חשבה שהחיים הם נפלאים, והכל בגלל חתלתול קטן בן שבועיים ששימח את לבה עד בלי די. קמפ, עדיין נאיבית, הלכה לחווה הסמוכה כדי להראות אותו ל-20 מחבריה. לרוע המזל, החתלתול הטיפש לא הבין מה טוב לו, וברח מן הקופסה.

דיואי ריצ'ארדס, חוואי אלים ומאושר, לא ראה זאת בעין יפה. "הוא שם את הראש של החתול בפיו, נשך אותו ודם החל לפרוץ מפיו", מספרת קמפ. אבל ריצ'ארדס לא נרגע, איים לנשוך את הילדה, וברח כשגופו כרות הראש של החתלתול בידיו.
 
וזה אחד.... סולטן אחמד, פעם שר ההגנה העיראקי. השבוע, ללא כל התרעה מוקדמת, הוא החליט להסגיר את עצמו לכוחות האמריקנים. האם ייתכן שהוא החליט שעדיף לו לשבת ולאכול בבית כלא מאשר לרוץ ולהסתתר כל היום?
 
 

גרייסלנד מודיעה בתדהמה

זוג לדוגמה בעיר הניצבת איתן על מקומה (אתר הכדור)
 זוג לדוגמה בעיר הניצבת איתן על מקומה (אתר הכדור)   
קרה לכם שיום אחד קמתם בבוקר והחלטתם שאתם שודד ים או מדונה או גיא פינס? ויקטור ביסלי מבלגיה יזדהה אתכם עד בלי די.

ביסלי, שיאן גינס, חיקה את אלביס מ-1955, ועד מותו השבוע, במשך 48 שנה. הוא גר "בגרייסלנד הקטנה", שם אגר אלפי מזכרות של "המלך" ואף טרח לנענע את ירכיו על במות רבות מספור, בחיקוי מושלם של האיש והפאות.
 

בלו בלו, עושה אותך שמח

תושבי קיבוץ בית זרע כבר לא לבד. תושבי העיר אגרה באוקלהומה ארצות הברית הסכימו לשנות את שם עירם האהובה לוויאגרה, הכדור הכחול מחולל הפלאות. אחד התושבים אף הסביר: "אין מה לעשות, כולנו פה חרמנים". וכל זאת בתמורה לכרטיסים להופעת רוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by