בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל אמריקני ירה בנמר נדיר שתקף את חברו בגן החיות 
 
 
חדשות נענע

שני חיילים אמריקניים הגיעו לביקור לילי בגן החיות של בגדאד; אחד מהם ניסה להאכיל את הנמר דרך הסורגים ואיבד אצבע; השני החליט לנקום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל אמריקני הרג ביום חמישי נמר בנגלי נדיר, בעת ביקור בגן החיות של בגדאד. מנהל גן החיות סיפר היום (שבת) לסוכנות רויטרס, שהחייל ירה בנמר, לאחר שזה תקף את חברו, שניסה להאכיל אותו דרך הסורגים.

"מישהו ניסה להאכיל את הנמרים", סיפר המנהל, עדיל סלמאן מוסא, "הנמר קטע את אצבעו והחל לרטש את זרועו בשיניו. החבר שלו אחז ברובהו וירה בנמר". לדברי המנהל, הדרמה התרחשה בשעות הלילה, לאחר שנסגרו שערי המקום למבקרים.

עד הראיה לאירוע היה שומר הלילה, שסיפר שהחיילים הגיעו ברכב צבאי, אולם לבשו בגדים אזרחיים ואחזו בידיהם בקבוקי בירה. לא נמסרה תגובה ממפקדת הצבא האמריקני בעיראק. מנהל המקום סיפר, שחוקר צבאי הגיע ביום שישי לתחקר אותו.

הנמר שנהרג היה אחד משני נמרים בגן החיות, שהיה פעם הגן הגדול במזרח התיכון. על פי כתב סוכנות רויטרס, מאז ההתקפה האמריקנית בעיראק הפך גן החיות לאוסף של כלובים מלוכלכים וחיות במצב של הזנחה.

בחודש אפריל, הרג חייל אמריקני ארבעה אריות, שברחו מגן החיות. מאות בעלי חיים אחרים נגנבו או שוחררו, והחשש הוא שחלקם מתו ואחרים מוחזקים בתנאים לא ראויים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by