בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לי קורזיץ אלופת העולם, ארד לגל פרידמן 
 
 לי קורזיץ - הגדילה את הציפיות לקראת אתונה (ONE)   
 
מערכת ONE

הישג מצוין לגולשת המיסטרל הישראלית בקאדיז: זכתה במדליית זהב לאחר שהקדימה גולשת מניו-זילנד על חודה של נקודה. פרידמן הצליח לשמור על המקום ה-3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הישגים מצוינים לשייט הישראלי: לי קורזיץ הוכתרה הערב (ראשון) בקאדיז כאלופת העולם בדגם המיסטרל בעוד שגל פרידמן, האלוף היוצא אצל הגברים, סיים לבסוף במקום השלישי וזכה במדליית הארד.

קורזיץ בת ה-19 הגיעה לשיוט ה-11 והאחרון ביתרון 6 נק' על ברברה קנדאל הניו-זילנדית, ובידיעה שמקום בין שש הראשונות יבטיח לה את הכתר בלי קשר למה שיעשו יריבותיה. היא סיימה אומנם במקום ה-17 בלבד, אבל קנדאל סיימה 27 וקורזיץ זכתה כשבמאזנה 55 נק' חובה לעומת 56 של יריבתה.

התחרות בספרד הבטיחה לקורזיץ גם את הכרטיס לאולימפיאדת אתונה על חשבון שירי רון, שהיתה חייבת להשיג תוצאה הרבה יותר טובה מיריבתה באליפות העולם, אבל הסתפקה במקום ה-28 בלבד (35 בשיוט האחרון).

פרידמן שמר על המקום השלישי, בן החזיק אתמול, כשסיים את השיוט האחרון במקום התשיעי, וחתם את התחרות עם 57 נק' חובה - מרחק 4 מהיווני ניקוס קקלמנאקיס שזכה בכסף. הפולני פז'מק מיארצ'ינסקי, שהבטיח את זכייתו כבר אתמול, ויתר על השיוט הנועל. אלכס חבנר, שכבר לא יכול לגזול מפרידמן את הכרטיס לאתונה, סיים במקום ה-51.

בדגם ה-470 טיפסו אודי גל וגידי קליגר למקום הרביעי בדירוג לאחר שסיימו את השיוט החמישי במקום השני ואת השישי במקום הרביעי. במאזנם 18 נק' חובה, מרחק 2 מהמקום השלישי, 4 מהשני ו-11 מהראשון, בו מדורגים האיטלקים גבריו זנדונה ואנדראה טארני. יוגב יוסף ושחף אמיר סימו במקומות 6 ו-8 והם מדורגים 23.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by