בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: האופוזיציה פועלת מאחורי גבה של הממשלה 
 
 פעילי שמאל תומכים בערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בישיבת הממשלה ביקר את מגעיו של פרס עם אבו עלא; טען שבימים קשים אלה על העם להתאחד, ולא לצאת להפגנות נגד הממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, האשים היום (ראשון) את האופוזיציה, בניהול קשרים עם הרשות הפלסטינית מאחורי גבה של הממשלה.

בישיבת הממשלה שנערכה הבוקר טען של שרון, שתופעה זו נעלמה לזמן מה, ועתה חזרה. הוא הוסיף, שבכוונתו להתייחס אליה בחומרה. שרון ביקר גם את מגעיו של יו"ר האופוזיציה, ח"כ שמעון פרס, עם ראש הממשלה הפלסטיני הנכנס, אבו עלא.

ראש הממשלה מתח ביקורת על "חוגים בשמאל שהחליטו להקים חומת מגן סביב ערפאת". בדבריו התכוון לביקור התמיכה שערכו חברי כנסת ממפלגות השמאל במוקטעה ברמאללה. במהלך הביקור אמר פעיל השמאל אורי אבנרי, כי הוא וחבריו מוכנים לשלש מגנים אנושיים, במקרה שממשלת ישראל תחליט לחסל את השב"כ.

שרון גינה את ההפגנות שנערכות נגד מדיניות הממשלה בנוגע לרשות, ואמר שישראל נמצאת כעת במהלכה של מערכה קשה, וזה הזמן להתאחד. אמש השתתפו כ-5,000 דני אדם בהפגנה נגד שהותו של צה"ל בשטחים. המפגינים צעדו מכיכר רבין למשרד הביטחון בקריה בתל-אביב, כשהם נושאים שלטים בהם נכתב "לצאת מהשטחים - להציל את המדינה", "די לכיבוש" ו-"לא למלחמה מיותרת". חלק מן המפגינים השמיעו קריאות נגד הממשלה ונגד שרון.
 

פורז: גירוש ערפאת יהפוך אותו לגיבור

 
במהלך הישיבה דחה שרון לבקשתו של שר הפנים, אברהם פורז, להעלות לדיון חוזר את נושא גירושו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. פורז טען, שההחלטה לגרש את ערפאת גורמת נזק לישראל. לדבריו, צעד זה רק יחזק את מעמדו של יו"ר הרשות, והופכת אותו לגיבור. הוא עוד טען, שערפאת נהנה מכל המהומה סביבו. שרון השיב לפורז. כי אין סיבה לבהלה, ואין טעם לדון בנושא מחדש.

שרון אף הגיב בביטול לגינוי שספגה ישראל מאת עצרת האו"ם, בנושא הגירוש. לדבריו, ניכרת רגיעה בפיגועים, וייתכן שהדבר נובע מכך שערפאת "נבהל" והחל למנוע טרור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by