בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אישום: סגן ראש עיריית קריית גת סחט באיומים 

אישום: סגן ראש עיריית קריית גת סחט באיומים

 
 
חדשות נענע

מכתב אישום עולה כי עו"ד מיכה גבאי סחט באיומים איש עסקים מרמת גן ודרש ממנו מיליון שקל כדי "לסדר" לו חוזה עם חברת הדואר; גבאי בתגובה: זוהי עלילת דם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לבית משפט השלום בבאר שבע הוגש היום (ראשון) כתב אישום נגד סגן ראש עיריית קריית גת לשעבר, עו"ד מיכאל גבאי, בגין סחיטה באיומים.

גבאי מואשם בכך שבנובמבר 2001 תיאם פגישה עם "מרעום שירותים משפטיים, טאבו ישיר", חברה העוסקת במתן שירותי טאבו ודרש מבעלי החברה, מאיר שדה, סכום של מיליון שקל כדי לדאוג לכך שהחברה תזכה בחוזה פיילוט עם רשות הדואר לאספקת נסחי טאבו לכל אדם באמצעות פקס.

בכתב האישום נטען כי גבאי הציג בפני שדה מסמכים לפיהם מצבה של החברה בבעלותו בכי רע, והציע לו סכום של מיליון שקל או מחצית מרווחי החברה שבבעלותו על מנת שיידאג לכך שהחברה תזכה לחוזה עם רשות הדואר. בנוסף, גבאי איים כי אם לא יקבל את הכסף - הוא ידאג כי חברה המתחרה - "און ליין טאבו" - שכבר הציעה 750 אלף שקל, תזכה בחוזה.

עוד נטען כי בפגישה נוספת בין גבאי לשדה אמר לו גבאי כי "הוא מייצג קבוצת אנשים 'משני החלטות' שמחפשים עסקות בהן הם משפעים על התוצאה בתמורה לתשלום מטעם המעוניינים".

ממשרד יועץ התקשורת של עו"ד גבאי נמסר בתגובה כי מדובר בעלילה ובקשירת קשר פוליטי בידי בכירים במערכת הפוליטית בקריית גת. גבאי עצמו, כך נמסר, הופלל במזיד על ידי גורם פוליטי יריב. "לצערנו המשטרה והפרקליטות הולכו שולל באמצעות עדויות שקר", נאמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by