בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה עימתה את בלומנטל עם נהגה; שמרה על זכות השתיקה 
 
 אם תמשיך לשתוק, ייערך עימות בינה לבין אוסקי. בלומנטל (לעמ)   
 
חדשות נענע

בלומנטל חשודה בעבירות שחיתות ושוחד בחירות בפרשת "סיטי טאוור"; החקירה נפתחה מחדש בעקבות עדות של נהגה, אבי אוסקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הכנסת נעמי בלומנטל הגיעה הבוקר (שני) לחקירה תחת אזהרה במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה בבת ים. החוקרים עימתו את בלומנטל עם נהגה לשעבר , אבי אוסקי, שקיבל לאחרונה מעמד של עד מדינה. אוסקי טוען כי בלומנטל הורתה לו מה להגיד בחקירה הראשונית במשטרה. בלומנטל המשיכה היום לשמור על זכות השתיקה.

בלומנטל הכחישה בעבר את דבריו של אוסקי וכינתה אותם "עלילה", וטענה כי הוא מנסה לסחוט ממנה כסף. פרקליטו של אוסקי הסביר, שלפני שהגיש תביעה אזרחית, ביקש מרשו לקבל מחברת הכנסת פיצוי על הפגיעה בו.

המשטרה פתחה לפני כחודש מחדש את תיק החקירה בפרשת "סיטי טאוור", בחשד לעברות שחיתות ושוחד בחירות. נגד בלומנטל נטען כי במהלך הפריימריז בדצמבר 2002 סיכמה עם פעיל הליכוד מיכאל אלנקווה כי תממן אירוח של חברי מרכז הליכוד במלון "סיטי טאוור" ברמת גן, בתמורה לכך שאלנקווה יפעל למען בחירתה.

על פי החשד בלומנטל העבירה לאוסקי 12 אלף שקל במזומן לשם הזמנת חדרים במלון. יצוין כי בחקירתה שמרה בלומנטל על זכות השתיקה. במקביל לבלומנטל ייחקר גם מקורבה וחבר מרכז הליכוד, מיכאל אלנקווה.

תיק החקירה נגד בלומנטל נסגר בחודש מאי, לאחר שוועדת הכנסת סירבה, ברוב של שמונה נגד שבעה, להתיר את הסרת חסינותה כאשר בחרה להשתמש בזכות השתיקה בחקירתה. אולם, במסדרונות הכנסת נשמעים עתה קולות אחרים. חברי כנסת שהצביעו במאי נגד הסרת החסינות, אומרים כעת שאם יתגלו עדויות חדשות התומכות באשמתה של בלומנטל, ישקלו להצביע הפעם בעד הסרת חסינותה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by