בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ת"א: עורכת דין הואשמה בסחר בתינוקות 
 
 אילצה צעירה להפיל את תינוקה ולעבור טיפולי הפרייה (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

עו"ד עליזה כהן ניהלה רשת מכירת תינוקות תוך ניצול חולשתם של הורים חשוכי ילדים; ביהמ"ש גזר עליה שנת מאסר בפועל וקנס של 200 אלף שקל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במשך שלוש שנים היתה עורכת הדין עליזה כהן הרוח החיה והיוזמת של הקמת רשת מכירת תינוקות שניצלה את חולשתם של הורים חשוכי ילדים ורצונם לילד ואת מצוקתם הנפשית והכלכלית של צעירות ממדינות נחשלות, שהיו זקוקות באופן נואש לכסף תוך ניצול מעמדה כעורכת הדין, כך נכתב בגזר הדין שהוגש (היום) נגד עורכת הדין עליזה כהן.

נשיאת בית המשפט ה שלום בתל אביב, השופטת, עדנה בקנשטיין מתארת בגזר הדין, כי ברשת היו חברים שגייסו נשים צעירות שהיו מוכנות להשכיר את רחמן לטיפולים שונים. אחרים הביאו אותן ארצה, ועורכת הדין כהן זייפה את המסמכים וצברה כ-230,000 דולרים בעבור פעולותיה.

בין השאר, הנחתה אב לתינוק להתחזות כאב ביולוגי, זייפה מסמכים של יולדת ומקרה נוסף אילצה צעירה בהריון לעבור הפלה בארץ, כי ההורים המאמצים לא רצו תינוק זר ושלחה אותה לטיפולי הפרייה מיד לאחר ההפלה.

עוד נאמר בגזר הדין, כי עו"ד כהן התעלמה מחוק האימוץ באופן בוטה תוך גרימת נזק רב למאמצים ולמאומצים, אך מתוך התחשבות בנסיבותיה האישיות ובהודאתה בעסקת טיעון החליט בית המשפט לשלוח את הנאשמת לשנת מאסר בפועל בלבד ונקנסה ב-200 אלף ש"ח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by