בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קנגורו מציל חיים 
 
 הצילה את חייו. ריצארדס ולולו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הקנגורו לולו הצילה את חייו של חקלאי שאיבד את הכרתו; הזעיקה את אשתו של החקלאי והובילה אותה למקום האירוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סיפור גבורה יוצא דופן מרתק היום (שני) את תושבי אוסטרליה. גיבורת הפרשה היא קנגורו בשם לולו שהצילה את חייו של חקלאי שאיבד את הכרתו, לאחר שנפגע מענף עץ שנפל עליו. לולו הזעיקה את אשתו של החקלאי והובילה אותה למקום בו שכב בעלה.

החקלאי, לאן ריצ'ארדס, יצא אתמול לבדוק את הנזקים שגרמה סופה לחוותו הנמצאת 150 ק"מ מזרחית למלבורן, אולם בדרך הביתה הוא נפגע על ידי ענף שנפל עליו, ואיבד את הכרתו.

הקנגורו לולו שראתה את הפצוע התקרבה לבית משפחת ריצ'ארדס והחלה ליילל, עד שאשתו של ריצ'ארדס שמעה אותה ובאה לבדוק את העניין. היא מצאה את בעלה שוכב, חסר הכרה, מתחת לעץ במרחק של כ-200 מטר בלבד מהבית. ריצ'ארדס נלקח לבית חולים עם כמה פציעות בראשו, אולם חזר לביתו אתמול בערב.

בנו של ריצ'ארדס, לוק, אמר לאחר האירוע: "אבא לגמרי איבד את זה, ולולו באה ועשתה את הקול הממש לא רגיל הזה עד שאמא הגיעה לשם. זה היה מזל כל כך גדול. אבא היה נשאר שם שעות בלעדיה". לוק הוסיף כי לולו היא ממש בת משפחה. הוא סיפר שהמשפחה חילצה את לולו מהכיס של אמה לאחר שזו נהרגה בתאונה לפני כעשר שנים, ומאז הם מגדלים אותה.

"החברה המלכותית למניעת התאכזרות בבעלי חיים" הודיעה שלולו היא מועמדת לקבלת פרס האומץ השנתי שמחלק הארגון. "הפרס הזה ניתן לחיות שעושות משהו יוצא דופן עבור בני אדם, ולולו בהחלט עשתה זאת", אמר נשיא הארגון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by