בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת דן מסרבת להסיע קונדומים 

חברת דן מסרבת להסיע קונדומים

 
 
חדשות נענע

הוועד למלחמה באיידס תובע את "דן" ואת "מקסימדיה" בשל סירובן להשתתף בקמפיין לעידוד השימוש בקונדומים; לטענת הוועד, ההחלטה מפלה ציבור שלם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוועד למלחמה באיידס הגיש היום (שני) תביעה נגד חברת האוטובוסים "דן" וחברת הפרסום "מקסימדיה", המסרבות להשתתף בקמפיין ארצי, המעודד שימוש בקונדומים.

על פי כתב התביעה, שהוגש בבית המשפט המחוזי בתל אביב, סירובן של שתי החברות לפרסם את המודעות על גבי האוטובוסים, היא החלטה מפלה, הפוגעת בזכויותיהם של ציבור ההומוסקסואלים בישראל.

הוועד למלחמה באיידס טוען, כי המודעות לעידוד השימוש בקונדומים פונות אל כלל הציבור, ובאופן מיוחד אל קהילת ההומוסקסואלים במדינה. הוועד עוד טוען, כי מודעת הפרסומת שברצונו להפיץ אינה שונה במהותה מפרסומות על שלטי חוצות אחרים, בכללן כאלה שפורסמו בעבר בתחנות אוטובוס רבות באזור גוש דן.

לפני כשנתיים עוררו מודעות בנושא דומה את חששם של מנהלי "אגד" ו-"דן", אשר סירבו לפרסמן. במודעות, נראתה השחקנית אורנה פיטוסי, כשהיא אוחזת בידה קונדום, וקוראת לנשים: "תעמידי אותו בפני עובדה. או שאתה שם קונדום, או שאתה נשאר בחוץ". נציגי חברות האוטובוסים טענו, שהם חוששים מפגיעה ברגשות הציבור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by