בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קנפו: מאהל המחאה ייסגר עד ראש השנה 
 
 החליטה לנסות מזלה בפוליטיקה המקומית. קנפו (נענע)   
 
חדשות נענע

קנפו, מנהיגת החד-הוריות, מעריכה כי בקרוב תיחתם פשרה עם משרד האוצר; החליטה להתמודד על מקום במועצת מצפה רמון; רק 4 אמהות נותרו במאהל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ויקי קנפו, מנהיגת מאבק האמהות החד הוריות, השובתת רעב מזה 17 יום, העריכה היום (שלישי) כי עד ערב ראש השנה ייסגר אוהל המחאה בירושלים, בעקבות הסכם פשרה שייחתם עם משרד האוצר. קנפו, שדיברה הבוקר ב"גלי צה"ל" אמרה כי מזה שלושה ימים מתנהלים מגעים עם משרד האוצר. לדבריה, "אני יודעת שאי אפשר להחזיר את הקצבאות, אבל אפשר להציע דרכים אחרות לעזור לאמהות".

קנפו הודיעה על כוונתה להתמודד כמקום שני ברשימתו של צבי וולף למועצת מצפה רמון. לדבריה, "אני יושבת שלושה חודשים ונאבקת מול האטימות. יש לי כמה הישגים אבל אני יודעת שאני יכולה להשפיע במקומות אחרים ולכן נעניתי לבקשת המועמד להצטרף לרשימה".

קנפו הוסיפה כי "החלטתי שהואהל הוא רק אמצעי, ובאיזשהוא שלב מיצינו את השהייה פה". קנפו נימקה את החלטתה גם ברצונה להעניק לילדיה את האפשרות לחזור לביתם במצפה רמון. לדבריה, "הילדים שלי לא יכולים ללמוד כאן באופן סדיר ולא מוסרי שהילדים שלי יסתובבו ברחובות".
 

המפגינים מתקשים להתמודד עם "אטימות האוצר"

 
היום צפויה במאהל המחאה בירושלים הפגנת תמיכה של מאות אנשים. במהלך ההפגנה יקיפו המפגינים את בניין משרד האוצר שבע פעמים בניסיון "להפיל את חומות האטימות", כדברי ההזמנה. שר האוצר, בנימין נתניהו, מסרב להיפגש עם קנפו מאז שהגיעה לירושלים.

עם זאת, במאהל המחאה, שהחל את דרכו עם תמיכה מעשרות נשים וגברים מרחבי הארץ שהצטרפו לוויקי, נותרו כעת רק ארבע אמהות חד הוריות. מאבקי שליטה, ומחלוקות על המשך הדרך החלישו את החזית האחידה של האמהות מול משרד האוצר. פקידי האוצר הבינו כי עליהם רק להמתין עד שהמחאה תתפוגג מאליה.

אתי יקותיאל, אם חד הורית לשמונה ילדים, חברתה של קנפו שצעדה עמה לירושלים ממצפה רמון, עזבה גם היא. "הכל שם התפורר", אמרה אמש ל"הארץ", לאחר ששבה הביתה. "עשיתי טעות כשחברתי לוויקי. הרעיון המקורי היה שלי ואם הייתי עושה את זה בדרך שתיכננתי הכל היה נראה אחרת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by