בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בנה של שרי אריסון מבקש להשתחרר מצה"ל 

בנה של שרי אריסון מבקש להשתחרר מצה"ל

 
 
חדשות נענע

זאת כדי להצטרף למשפחתו שעזבה את הארץ וחזרה למיאמי; חבריו: "הוא ילד מדהים שאוהב את משפחתו עד אין קץ. הוא עובר תקופה מאוד קשה, מכל הבחינות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשבועיים לאחר שעזבה אמו את הארץ, מבקש סמל דייויד אריסון, בנה של המיליארדרית שרי אריסון, להשתחרר מצה''ל, כדי להצטרף למשפחתו במיאמי. זאת כשנה ושלושה חודשים לפני תאריך שחרורו הרשמי. כך מדווח היום (שלישי) "מעריב".

''דיוויד מעוניין להשתחרר מהצבא מפני שכל המשפחה שלו עזבה, והוא מרגיש בודד כאן בארץ. זה רק טבעי שהוא ירצה להקדים את השחרור ולהתאחד עם משפחתו. אין שום סיבה שיישאר כאן לבדו" אישר את הדברים אחד מחבריו. דיוויד עצמו סירב להגיב בנושא בטענה ש''בכל מקרה אתם כותבים מה שאתם רוצים''.

דיוויד (19.5) מתגורר כעת לבדו בדירת הפנטהאוז היוקרתית והמרווחת בשכונת בבלי בתל-אביב, לאחר שעם נישואיה לעופר גלזר, עברה אמו להתגורר באחוזה ענקית במושב בני ציון. הוא עלה לארץ מארצות-הברית בשנת1991 עם אמו, אחותו (18) ואחיו (22). בארץ נולד לו אח נוסף מנישואי אמו למיקי דורפמן.

הוא התגייס לצה''ל בדצמבר 2001 בפרופיל לא קרבי, ולאחר הטירונות הוצב בבסיס הקריה בתל-אביב באגף כעובד כללי באגף התכנון.

''הוא סתם ילד מפונק, עטוף בכסף. הוא צריך להישאר ולסיים את חובתו למדינה, ואז שיעשה מה שהוא רוצה'', מתחו שכנים ביקורת על החלטתו להקדים את שחרורו. חבריו של דיוויד דוחים את הטענות: ''הוא ילד מדהים שאוהב את משפחתו עד אין קץ... הוא עובר תקופה מאוד קשה, מכל הבחינות''.

אחד מראשי הערים שמקורב למשפחת אריסון הזכיר כי כאזרח אמריקני דייויד איננו מחוייב כלל בגיוס לצה"ל. ''לא חסרים גם אזרחים ישראלים שזאת חובתם אבל מחליטים להשתמט מגיוס", אמר, "אז אי אפשר לשפוט אותו. ובכלל, למה צריך לשפוט אדם בגלל דברים שקרו להוריו?'.

האחראי לחיילים הבודדים בתנועות הקיבוציות, צביקה לוי, הודיע כי הוא "מוכן לאמץ את הבן של שרי אריסון בביתי שבקיבוץ יפעת או בכל קיבוץ אחר שבו יבחר. העיקר שלא יפסיק את השירות בצה"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by