בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קולומביה: נוצר קשר עם החוטפים 
 
 כוחות הצבא נעים בזהירות בחיפושיהם (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מפקד כוחות החיפושים טוען כי לפני 10 ימים נשבו מספר מורדים וכי בעוד ימים אחדים ייודע מקום הימצאם של החטופים; החיפושים מתמקדים בצפון המדינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה מלוחמי הארגון שחטף את הישראלים בקולומביה נשבו לפני עשרה ימים, כך חשף אתמול הגנרל לופז אסטרדה, מפקד כוחות החיפוש בקולומביה. עיתון "הארץ" מדווח כי מיקומם המדוייק של שמונת התיירים החטופים, ובהם ארבעה ישראלים, יתגלה במועד מאוחר יותר.

הגנרל אסטרדה אמר בראיון לרדיו מקומי כי "החטופים והחוטפים לא הצליחו לצאת מאזור סיירה נוודה
הודות לסגר שהטלנו". משפחות החטופים הישראלים, בני דניאל (23) ממעלה אדומים, אורפז אוחיון (22) ממעלה אדומים, עידו גיא (26) מחיפה וארז אלטוויל (24) מהרצליה, נפגשו בשבוע שעבר עם שגריר קולומביה בישראל וציינו כי איש מטעמם לא מתכוון להגיע לקולומביה או להתערב במאמצי החילוץ.

ביום ראשון אמר נשיא קולומביה, אוריבה, כי שורת ההתקפות שביצעו המורדים בצפון המדינה בסוף השבוע, נועדה לשבש את מאמצי החיפושים של הצבא אחר החטופים. בין היתר תקפו המורדים רכבת נוסעים ופגעו בצינור נפט ובעמודי חשמל.

העיתונים במדינה דיווחו בסוף השבוע כי החיפושים מתמקדים כעת בדרום מחוז סזאר, שבצפון המדינה. כוחות החיפוש נעים בזהירות בנתיב הבריחה המשוער של הקבוצה, מחשש שהחוטפים מציבים להם מארבים. במקומות נוספים באזור הציב הצבא מחסומי דרכים והוא מבצע סריקות נרחבות. אתמול נמצא באזור החיפושים תיק, שככל הנראה שייך לאחד התיירים החטופים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by