בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החברה הבטיחה לנשים חזה גדול - והורשעה 

החברה הבטיחה לנשים חזה גדול - והורשעה

 
 
חדשות נענע

ביהמ"ש קבע כי חברת "גרדה" הטעתה את הצרכנים בנוגע לכמוסות "פוש-אפ" וערכת "ביוטיפול", שהבטיחו להגדיל את החזה; החברה תשלם קנס בסך של 65 אלף שקל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מסתבר שהגודל כן קובע: הבטחותיה של חברה להגדיל את החזה לנשים עלו לה ביוקר. בית משפט השלום בחיפה הרשיע בשבוע שעבר את חברת "גרדה" בכך שהטעתה את הצרכנים בנוגע לכמוסות "פוש-אפ" וערכת "ביוטיפול", שהבטיחו להגדיל את החזה.

החברה תיאלץ לשלם קנס בסך 65 אלף שקל והתחייבות בסך 75 אלף שקל לשלוש שנים שלא לחזור על עבירה זו של הטעיית הצרכנים. בנוסף ניתן צו מניעה קבוע, האוסר על החברה לייחס סגולות ריפוי לתוספי תזונה בפירסומות או בבתי העסק.

על פי הדיווח היום (שלישי) ב"ידיעות אחרונות", החקירה נגד החברה נפתחה לפני כשנה בעקבות תלונות של נשים שרכשו את המוצרים אך התאכזבו מהתוצאות. נגד החברה הוגש כתב אישום על הטעייה בפירסום שקרי ולא אחראי, ועל כך שלא גילתה לנשים את הסיכונים הפיזיולוגיים האפשריים עקב נטילת הכמוסות.

באשר לערכת "ביוטיפול" הואשמה החברה בכך שיצרה מצג שווא שלפיו הערכה היא תחליף מתאים להגדלת החזה במקום ניתוח פלסטי. חברת "גרדה" הודתה במהלך הדיון בהאשמות שיוחסו לה. במקביל נמשך הדיון בעניינה של חברה נוספת השותפה אף היא במכירת מוצרים אלה, ומנהלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by