בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-FBI: מצאנו את גופות שני הישראלים הנעדרים 

ה-FBI: מצאנו את גופות שני הישראלים הנעדרים

 
 
חדשות נענע

חשוד בפרשת העלמותם של אדר נאמן ובן ורצברגר הוביל את החוקרים לקבר בעיר מדברית בקליפורניה; נתיחת הגופה תקבע בוודאות זהות ההרוגים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ככל הנראה נמצאו גופותיהם של שני הישראלים שנעלמו במערב ארצות הברית בשנה שעברה. האף.בי.אי שחוקר את הפרשה מצא היום (שלישי) את שרידי הגופות בקבר בעומק כ-80 ס"מ בעיר בארסטאו בקליפורניה.

השרידים נשלחו לנתיחה בה ייקבע אם מדובר בגופתיהם של בן וורצברגר ואדר נאמן. דובר האף.בי.אי אמר כי הארגון בטוח כמעט לגמרי שמדובר בשני הנעדרים. אחד משלושת החשודים שנעצרו בפרשה בשבוע שעבר, הוביל את החוקרים לקבר.

שני התקליטנים שנסעו ללוס אנג'לס נראו לאחרונה בתחילת דצמבר 2002. בשבוע שעבר דווח על התפתחות דרמטית בחקירת היעלמותם, כשחוקרי האף.בי.אי עצרו שני גברים ואישה, שלושתם אמריקנים, בחשד שחטפו את השניים.

נילי טל, המכינה סרט תיעודי על הפרשה, אמרה לעיתון "הארץ" כי באף.בי.איי סבורים כי ההיעלמות קשורה לעיסקת סמים כלשהי. לאחר מעצר השלושה התברר כי אחד מהם חשד שוורצברגר, שהתגורר בביתו עד אוקטובר, גנב ממנו סמים.
 

המכונית נמצאה בלאס וגאס ובה הציוד והבגדים

בן (25) חי כשנה בארצות הברית, שם הכיר את אדר (25). בסוף נובמבר יצאו השניים מלוס אנג'לס ללאס וגאס ואיש לא שמע מהם מאז 1 בדצמבר 2002. זמן קצר לאחר היעלמותם נמצאה המכונית בה נסעו במגרש למכוניות נטושות ליד תחנת משטרה בלאס וגאס כשהמפתח עדיין במצת. ברכב נמצא ציוד רב ששימש אותם בעבודתם כתקליטנים, בגדיהם, ומחשב אישי נייד.

מחקירת הפרשה עלה כי כרטיסי האשראי של השניים נגנבו, וכי היה נסיון לבצע בהם רכישות. בשלב מסויים הכריזו הרשויות בארצות הברית כי השניים בחיים, והחליטו לנתק מגע מרצונם. עקב כך נסגר התיק והחקירה הופסקה. המשפחות גייסו כספים ושכרו שירותיהם של בלשים פרטיים בלאס וגאס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by