בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוסיה: לא נשנה את האסטרטגיה בצ'צ'ניה 

רוסיה: לא נשנה את האסטרטגיה בצ'צ'ניה

 
 
איי.פי

כך אומר היום שר החוץ, ולדימיר פוטין, בעקבות ההחלטה להשעות את רוביה ממועצת הפרלמנט האירופי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוסיה מדגישים היום כי ההחלטה להשעות את זכויות ההצבעה של רוסיה במועצת הפרלמנט האירופי בשל המלחמה בצ`צ`ניה, לא תשנה את האסטרטגיה במוסקווה.

בכינוס המועצה אף הוחלט לשקול בקרוב גם להשעות את רוסיה מחברותה בפרלמנט אם היא לא תענה למספר דרישות בסיסיות בצ`צ`ניה, ובהם התחלת משא ומתן עם המורדים באופן מיידי.

שר החוץ הרוסי, איגור איוואנוב, אמר שההחלטה משחקת לטובת הטרור הבינלאומי. רוסיה מאשימה את המורדים הצ`צ`נים בפיצוץ בניין והריגתם של כ- 300 איש ובמעשי טרור אחרים.

סוכנות הידיעות הרוסית דיווחה הערב (שישי) על פיצוץ במכון חקלאי בצ`צ`ניה בו נהרגו לפחות שני אנשים. עם זאת עדיין לא ברור אם מדובר בפעילות טרוריסטית, או בתאונה.

בדיווח נאמר שהפיצוץ אירע בכפר 40 קילומטרים מערבית לבירה גרוזני. האיזור הזה נמצא בשליטת כוחותיה של רוסיה כבר מספר חודשים, למרות התקפותיהם של המורדים.

כאשר התקפות המורדים אינן מפסיקות, רוסיה ``תמשיך את מדיניותה בביעור הטרור הבינלאומי, תשלול הסדר פוליטי ברפובליקה, ותחזיר את הסדר החוקתי", אמר איוואנוב.

לדברי איוואנוב, ההחלטה על ההשעייה נבעה מאנשים שעדיין חושבים במונחי המלחמה הקרה, ומאמצים את טענות המורדים תוך התעלמות מצד הרוסי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by