בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר: ההונגרים הם החרמנים ביותר במזרח אירופה 
 
 זמן המיטה בהונגריה הוא המלא תשוקה ביותר (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

מסקר שערך ייצרן הקונדומים "דורקס" עולה כי ההונגרים מקיימים יחסי מין 152 פעמים בשנה; הממוצע הוא 127; הסינגפורים הכי "יבשים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ההונגרים מובילים את טבלת "החרמנים" מקרב מדינות מזרח אירופה, כך עולה מסקר שערך יצרן הקונדומים "דורקס". מהסקר השנתי לסקס עולמי עולה כי ההונגרים נהנים מסקס 152 פעם בשנה. לעומתם, הצרפתים שמתגאים בביצועיהם המיניים, מקיימים יחסי מין רק 144 פעמים בשנה.

האיטלקים הלוהטים והספרדים החושניים נמצאים מאחור עם 119 ו-123 (בהתאמה) פעמים בשנה. האמריקנים מסתפקים ב-118 פעמים והגרמנים אף בפחות - 120. האוסטרלים הנמרצים עושים סקס 125 פעמים בשנה.

הסקר הקיף יותר מ-150 אלף איש ומצא כי מספר הפעמים הממוצע של קיום יחסי מין בשנה הוא 127. עוד עולה מהסקר, כי זמן המיטה בבודפשט, בירת הונגריה, הוא המלא תשוקה ביותר. עם זאת, שכנותיה בולגריה, רוסיה, סרביה ומונטנגרו, מציגות גם הן נתונים מרשימים ועוברות כולן את הממוצע השנתי.

אם אתה רוצה לעשות סקס בשבדיה או בסינגפור, אתה עלול להתאכזב: השבדים יורדים הרבה מתחת לממוצע עם 102 פעמים בשנה והסינגפורים מסתפקים ב-96 מעשי-אהבה בשנה.

עם זאת, 73 אחוזים מהנשאלים השיבו כי הם שבעי רצון מחיי המין שלהם. הזוגות המרוצים ביותר מבחינה מינית חיים בתאילנד (92 אחוזים), בווייטנאם (90 אוזים), בסין ובספרד ותתפלאו, גם בארץ הקרח - איסלנד, עם 80 אחוזים. רק 59 אחוזים מהנשאלים הרוסיים השיבו שהם מרוצים, למרות שממוצע הסקס השנתי בארצם הוא 150 פעמים בשנה.
 
 
הסקר בדק גם את שכיחותם של ה"סטוצים", ומצא כי 45 אחוזים מכלל תושבי העולם הודו בקיום יחסי מין חד-פעמיים, במקרה אחד לפחות.

הנורדים הם ההרפתקניים ביותר: 71 אחוזים מהאיסלנדים, 70 מהנורבגים ו-68 אחוזים מהפינים, קיימו יחסי מין עם מישהו שרק פגשו, לעומת 37 אחוזים מהגרמנים ו-24 אחוזים מההודים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by