בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש: המנהיגות הפלסטינית בגדה בעמה 
 
 בנאום שנה לאחר שיצא נגד החלטת האו``ם (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בנאום בעצרת הכללית של האו"ם אמר כי המנהיגים זורעים שנאה ומחבלים באלו בעליי הכוונות הטובות; פנה בבקשה לעזרת האו"ם בשיקום עיראק; לאומה העיראקית זכאית לסיוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיא ארה"ב, ג'ורג' בוש, אמר הערב (שלישי) בנאום בעצרת הכללית של האו"ם כי המנהיגות הפלסטינית, בגדה במטרות של עמה. וכי המטרה הפלסטינית נבגדה על ידי מנהיגים שתלטנים שהורסים את העבודה הטובה של אחרים.

עוד הוסיף בוש כי לעם הפלסטיני מגיעה מדינה משלו: "הם ישיגו מדינה כזאת על ידי אימוץ מנהיגים שיהיו מחויבים לרפורמות, למלחמה בטרור ולתהליך השלום". בוש פנה אל מדינות המזרח התיכון והזכיר להם כי הם מחויבים לשאת באחריות ולעמוד בהתחייבויות שלהם עליהם חתמו בעקבה, וכי על מדינות ערב להתערב ולהפסיק את המימון של ארגוני הטרור.
 

בוש פנה לאו"ם בבקשה לסיוע בשיקום עיראק

 
בוש פנה בעצרת האו"ם בבקשת סיוע בשיקום עיראק, ואמר כי הגיע הזמן לשים בצד את המחלוקות בעניין הפלישה האמריקנית למדינה. שישה חודשים לאחר פלישת ארה"ב ובריטניה לעיראק ללא תמיכת האו"ם אמר בוש: "כעת האומה העיראקית זקוקה וראויה לעזרתו. אומות העולם צריכות לסייע ולתמוך בה".

בוש הגן בנאומו על המבצע בעיראק, והעלה את האפשרות כי יש להניח שנשק להשמדה המונית נמצא במדינה. עוד התייחס בנאומו להעברת הריבונות בעיראק לממשלה זמנית לבקשת מספר חברות באו"ם, מהלך לדבריו צריך להיעשות באופן הדרגתי יותר.

הנשיא בוש, הופיע בעצרת הכללית של האו"ם בדיוק שנה לאחר שאמר כי האו"ם אינו רלוונטי אם אינו מוכן לנקוט בצעדים נגד עיראק. בוש אמר כי הוא מכיר בכך כי מספר חברות בעצרת אינן מסכימות עם מעשי ארה"ב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by