בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב וגרמניה ישתפו פעולה בנוגע לעיראק 
 
 חילוקי הדיעות כבר מאחוריהם. בוש ושרדר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בוש ושרדר נפגשו לראשונה מזה שנה וחצי; שרדר הבטיח לסייע לאמריקנים בעיראק; 2 הרוגים בפיצוץ בקולנוע במוסול, בצפון עיראק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, וקנצלר קרמניה, ג'רהרד שרודר, החליטו היום (רביעי) לשתף פעולה כדי להביא לשיקום עיראק וליציבות במדינה. בפגישתם הראשונה מזה שנה וחצי אמר בוש לשרדר כי "היו לנו חילוקי דיעות, והם הסתיימו, ואנחנו נעבוד ביחד". שרודר אמר כי "אנחנו חשים כי חילוקי הדיעות נותרו מאחור".

ממשל בוש הביע בעבר זעם על שרדר, לאחר שנבחר מחדש בסיוע קמפיין שמתח ביקורת על המדיניות האמריקנית בעיראק. אולם כעת ארצות הברית זקוקה לסיוע גרמני כדי להקים כוח רב-לאומי בעיראק, כדי להקל את הנטל על החיילים האמריקנים המשרתים שם.

שרדר אמר כי הציע עזרה לארצות הברית. לדבריו, "אמרתי לנשיא כי נשמח מאד לבוא ולעזור באמצעים העומדים לרשותנו. אנחנו נסייע ונאמן את כוחות המשטרה והצבא וכן נשתתף בפעולות צבאיות". בוש אמר כי "אני סבור כי אם גרמניה וארצות הברית יעבדו ביחד, הן יוכלו להשיג הרבה דברים טובים, משום ששתיהן מחוייבות לחירות ולשלום".

שני בני אדם נהרגו ו-20 נפצעו בפיצוץ רימון יד היום בקולנוע בעיר מוסול בצפון עיראק. בבית הקולנוע הוקרן באותה עת סרט פורנוגרפי. קיצונים מוסלמים פגעו לאחרונה במספר בתי קולנוע בהם הוקרנו סרטים "בלתי מוסריים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by