בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קליפורניה: שוורצנגר מתעמת בטלוויזיה 
 
 הואיל לבוא ולענות על שאלות ידועות מראש. שוורצנגר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

המועמד המוביל בבחירות ישתתף בעימות הטלוויזיוני היחיד בקמפיין שלו; ביהמ"ש קבע שהבחירות יישארו במועדן: ב-7 באוקטובר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העימות הטלוויזיוני היחיד של המועמד המוביל לתפקיד מושל קליפורניה, ארנולד שוורצנגר, ייערך היום (רביעי) באוניברסיטת קליפורניה בסקרמנטו. בעימות, שייארך 90 דקות, ישתתפו גם הדמוקרט קרוז בסטאמיינט, הסנטור הרפובליקני טום מקלינטוק, המועמדת העצמאית אריאנה הפינגטון ומועמד הירוקים, פיטר קמג'ו.

העימות עורר ביקורת רבה, משום ש-12 משאלות הבוחרים, שיוצגו בעימות, כבר התפרסמו. מארגני העימות טוענים כי לכל מועמד יהיה זמן מוקצב לענות על השאלות. עד כה שוורצנגר סירב להשתתף בעימותים, וכיסא ריק, שנשא את שמו, ייצג את מקומו.

לאחרונה התלהט העימות בין שני המועמדים המובילים: שוורצנגר ובסטאמיינט. שוורצנגר טען כי בסטאמיינט ומקלינטוק מנצלים את רווחי האינדיאנים מבתי הזקינו שלהם. בסטאמיינט טען בתגובה כי שוורצנגר מנותק מהעם. לדבריו, "ארנולד לא חולק עמנו את הערכים שלנו. הוא לא ייאבק עבור ביטוח הבריאות, השכנים או העבודות שלנו. הוא לא חי בעולם שלנו. הוא חי בכוכב הוליווד".

אתמול קבע בית משפט לערעורים, בהרכב של תשעה שופטים, כי הבחירות בקליפורניה יוחזרו למועדן המקורי: 7 באוקטובר. ההחלטה הפכה החלטה קודמת שטענה כי יש לדחות את ההצבעה עד שיותקנו מכשירי הצבעה חדשים בשישה מחוזות, ולאפשר למיליוני מצביעים לממש כראוי את זכותם הדמוקרטית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by