בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"הישראלים שרויים במצב רוח ירוד" 
 
 כוחות הצבא ממשיכים בחיפושים אחר החטופים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך סיפר מת'יו סקוט, הבריטי שברח מן החוטפים בקולומביה; לדבריו, לוחמי הגרילה מצעידים את החטופים שעות רבות בגשם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הישראלים שרויים במצב רוח ירוד, ולאחד מהם יש אסטמה", כך מספר היום (חמישי) מת'יו סקוט, הבריטי בן ה-19 שברח מן החוטפים בקולומביה. סקוט סיפר עוד כי "הכריחו אותנו לצעוד מרחק רב מידי יום, מבלי שקיבלנו כמעט אוכל".

סקוט הצליח להימלט מן החוטפים תשע שעות בלבד לאחר שנשבה. לדבריו, הוא ברח ביום של גשם כבד וראות לקויה, כאשר החוטפים הצעידו את התיירים בשורה, והוא הלך בסוף השורה, החליק במורד, ונעלם מן העין. הוא צעד עשרה ימים עד שהגיע לאינדיאנים, שהביאו אותו לרשויות.

עדיין לא ברור מה עלה בגורל שבעת החטופים האחרים, וביניהם ארבעה ישראלים, בני דניאל (23) ממעלה אדומים, אורפז אוחיון (22) ממעלה אדומים, עידו גיא (26) מחיפה וארז אלטוויל (24) מהרצליה.
שגריר ישראל בקולומביה, יאיר רקאנטי, אומר כי המידע שמסר סקוט אינו מחדש על מצבם הנוכחי של הישראלים, משום שברח לפני זמן רב.

נשיא קולומביה אוריבה האשים אתמול מחתרת בשם צבא השחרור הלאומי כי חטפה את התיירים לפני כשבועיים. למעלה מ-1,000 בני אדם נחטפו בקולומביה מאז תחילת השנה, והמורדים משתמשים בכסף הכופר כדי לממן את מלחמתם.

מפקד כוחות החיפושים, הגנרל לופז אסטרדה, אמר השבוע כי כמה מלוחמי הארגון שחטף את הישראלים בקולומביה נשבו לפני עשרה ימים. עיתון "הארץ" מדווח כי מיקומם המדוייק של שמונת התיירים החטופים, ובהם ארבעה ישראלים, יתגלה במועד מאוחר יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by