בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ואיפה הסתתר לו הסלולרי, ילדים? 

ואיפה הסתתר לו הסלולרי, ילדים?

 
 
חדשות נענע

סוהרים בכלא "אשל" שבדרום סיכלו ניסיון הברחת מכשיר סלולרי אל תוך הכלא; המכשיר התגלה בין אשכיו של אחד האסירים; אישה שבאה לבקרו החביאה אותו גם היא, ככל הנראה, באיבריה המוצנעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוהרים בכלא "אשל" שבבאר שבע הצליחו לסכל היום (חמישי) ניסיון הברחה מקורי אל תוך הכלא, של מכשיר טלפון סלולרי. חשדו של סוהר באגף הביקורים התעורר כשהבחין באישה שהגיעה לבקר אסיר ביטחוני, ומתנהגת באופן מוזר.

הסוהר החליט לבצע חיפוש אצל הכלוא שאותו באה לבקר, איש פתח, ומצא את המכשיר האסור בין אשכיו. בשרות בתי הסוהר מעריכים כי המכשיר הועבר לידיו דרך רשת המפרידה בין מבקרים לאסירים. יצוין כי מדובר בדגם צר וארוך, שיובא ככל הנראה במיוחד מערב הסעודית כדי להבריחו לאסיר.

אחד הכיוונים שנבדקים הוא כי המבקרת החדירה את הסלולרי לבית הכלא באיבריה המוצנעים, כדי למנוע את איתורו במהלך הבדיקה הביטחונית. לאסיר עבר עשיר בניסיונות הברחת מכשירים סלולריים לכלא. כעת שוקלים באגף להתקין מחיצת זכוכית כדי למנוע ניסיונות דומים.

יצוין כי זו אינה הפעם הראשונה של ניסיונות הברחת מכשירים סלולריים אל תחומי הכלא: לפני כחודשיים הצליחו סוהרים בכלא "איילון" שברמלה למנוע ניסיון של אישה פלסטינית להחדיר טלפון סלולרי בתוך איבר מינה, לתאו של אסיר שהורשע בהשתתפות ברצח שלושה חיילי נח"ל בשנת 88'.

בשירות בתי הסוהר כבר מכירים את ה"תרגיל" והשיטות רק משתכללות. באמצעות הטלפונים הניידים מסוגלים המחבלים שיושבים בבתי הכלא לנהל פעלולות טרור מבין חומות הכלא.

בתוך כך, בכלא אשל סוכל גם ניסיון בריחה של אסיר בסיכון גבוה מהחמאס. זאת לאחר שבבגדיו נמצאו שלושה מפתחות מפלסטיק לפתיחת אזיקים. הוא נידון למאסר עולם על הנחת מטענים. מדובר בניסיון שני שלו להימלט. לפני כחמש שנים ניסה להימלט מכלא שקמה באשקלון, על ידי חפירת מנהרה, אך הניסיון סוכל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by