בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתיימו התפילות בהר הבית ללא הפרות סדר 
 
 בידי כוחות הביטחון התרעות רבות לפיגועים (אילוסטרציה רויטרס)   
 
חדשות נענע

היום ציינו הפלסטינים 3 שנים לאינתיפאדה; במשטרה חששו מהפרות סדר ונערכו בהתאם; בכיר ג'יהאד נעצר בג'נין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תפילת יום השישי בהר הבית הסתיימה בצהריים (שישי) ללא הפרות סדר. למקום הגיעו כ-15 אלף מתפללים והמשטרה נערכה בכוחות מתוגברים מחשש שתפרוצנה הפרות סדר במקום, זאת לנוכח כוונת המתפללים המוסלמים לציין את יום השנה השלישי לפרוץ האינתיפאדה.

סגר כללי הוטל הלילה על שטחי יהודה, שומרון ורצועת עזה למשך כל ימי החג. במהלך הסגר יורשה מעבר של פלסטינים רק במקרים הומניטריים, שיאושרו על ידי מנגנוני התיאום והקישור. יצויין כי בידי מערכת הביטחון עשרות התרעות לפיגועים, וגם בתוך תחומי ישראל הכוננות גבוהה.

המשטרה נערכה בכוחות מתוגברים לקראת החג. החל מהיום יתפרשו אלפי שוטרים, אנשי משמר הגבול, חיילים ומתנדבים, בקרב ריכוזי אוכלוסיה, על מנת להבטיח חג שקט ובטוח. ההיערכות תורגש במרכזי הערים, בשווקים, בחוף הים, בפארקים בבתי הכנסת ובאתרי בילוי. מחסומים יוצבו לאורך קו התפר וייערכו סריקות ובדיקות ביטחוניות, בתחנות הסעה ובתחנות מרכזיות ברחבי הארץ.

בפעילות כוחות צה"ל ברחבי הגדה הלילה נעצרו 31 מבוקשים, מהם 25 פעילי חמאס ברמאללה ובכפרים הסמוכים לה. כן נעצרו שני פעילים של הג`יהאד האיסלאמי במחנה הפליטים בג`נין ופעיל תנזים ברמאללה. שני מבוקשים נוספים נעצרו בחברון.

כוח של סיירת גולני עצר במחנה הפליטים בג'נין את ראש הג'יהאד האיסלאמי במחנה ואת מסייעו הבכיר. במהלך הפעולה פוצצה מכונית שנגנבה מישראל, בחשד שהיא ממולכדת. איש לא נפגע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by