בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הבורסה: עליות חדות בסיום המסחר 

הבורסה: עליות חדות בסיום המסחר

 
 
חדשות ביזנס פורטל

מדד ת"א 100 עלה בשיעור של 4.85 אחוז והתל-טק עלה ב-8.5 אחוז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עליות שערים חדות במיוחד סגרו את יום המסחר הראשון של השבוע. נתון שלא אמור להפתיע במיוחד לאור המגמה החיובית בנאסדק בסוף השבוע, העליות החדות במניות הישראליות בכלל, ובמניות הארביטראז` בפרט.

התיקון המתבקש בשערי המניות בתל אביב הביא את מדד 25 לרשום עליה של %3.95 לרמה של 518.16 נקודות, מדד 100 רשם עליה של %4.85 לרמה של 519.56 נקודות. מדד התל טק החזיר לעצמו %8.5.
מחזורי המסחר הם הנתון היותר מעודד של המסחר היום. אלה התרחבו לרמה של 743 מיליון שקל, מה שמעיד על כניסה מחודשת של משקיעים שהיו בעמדת המתנה בשבועיים האחרונים. בין מניות המעו``ף בלטו בעליות של %4 מניות כמו בזק, דסק``ש וכור.

טבע, סגרה פער ארביטראז`י וזינקה בשיעור של %12.4 בסוף היום. מניות הרשימה הטכנולוגית זינקו גם הם בשיעורים חדים ביותר ובלטו בעיקר אשד רובוטק עם %30, נייס %9, זאבי %14 ועוד ארוכה הרשימה. בזק היתה המניה הסחירה של היום עם היקף פעילות של 60 מיליון שקל, אחריה טבע עם 58 מיליון ולאומי סגרה את שלישית הסחירות עם 40 מיליון שקל.

השאלה העיקרית היא האם התגובה החדה של היום תוכל לשרוד גם את יום המסחר מחר לפני חידוש המסחר בוול סטריט, או שמא מדובר בעוד תגובה קיצונית שתגרור תגובה קיצונית שכנגד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by