בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוס אנג'לס: כתבי אישום נגד החשודים ברצח שני הישראלים 

לוס אנג'לס: כתבי אישום נגד החשודים ברצח שני הישראלים

 
 
חדשות נענע

השניים חשודים כי חטפו ורצחו את ורצברגר ונאמן על רקע סמים; אם יורשעו צפויים לעונש מוות; גופות הישראלים נמצאו בשבוע שעבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום כנגד שני תושבי לוס אנג'לס, החשודים בחטיפתם של שני הישראלים שגופותיהם נמצאו השבוע קבורות באזור מדברי בקליפורניה, הוגש אתמול (שישי) לבית המשפט.

שני המואשמים הם שיין הואנג, בן 34, ובנג'מין פרנדסן, בן 29. על השניים עשוי להיגזר עונש מוות אם יורשעו בחטיפה וברצח. כתב האישום החליף אישומים קודמים נגד החשודים, בהם נכללה גם אורה ווסן, ישראלית מלוס אנג'לס, שהואשמה בדיווח כוזב לאף.בי.איי.

גופות הישראלים הנעדרים קרוב לשנה, בן ורצברגר ואדר נאמן, נמצאו ביום שלישי האחרון בעקבות חקירת החשודים. הגופות נמצאו קבורות באזור מדברי בקליפורניה, וההערכה היא כי השניים נחטפו ונרצחו לאחר שאחד ממכריהם חשד כי הם גנבו ממנו סמים.

מחקירת האף.בי.איי עולה כי ורצברגר התגורר בלוס אנג'לס, בביתו של שיין הואנג, אחד המואשמים, שידוע כמעורב בעסקי סמים. כמה ימים לפני ההיעלמות הצטרף לורצברגר ידידו אדר נאמן, שהגיע מישראל. השניים רצו לעבוד כתקליטנים באזור החוף המערבי.

ורצברגר לא שילם שכר דירה ובמקום זאת היה עליו להשגיח על צמחי המריחואנה שהואנג גידל בביתו. בשלב מסוים החל הואנג לחשוד כי ורצברגר גונב ממנו סמים - והחליט בסיוע חברו פרנדסן, ללמד את הישראלים לקח.

הואנג רכש את חפירה וחבל בחנות לציוד בנין ויחד עם פרנדסן, חטף את שני הישראלים. עדיין לא ברור אם השניים נרצחו מיד או שהוחזקו תחילה בחיים. מכוניתם הנטושה, עם בגדיהם וציודם המקצועי, נמצאה זמן קצר אחרי היעלמם סמוך ללאס וגאס שבמדינת נוואדה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by