בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש ופוטין: אין תחליף למפת הדרכים 
 
 אוויר פסגות. בוש ופוטין (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בתום פגישתם בקמפ דייוויד קראו השניים לאיראן לוותר על שאיפותיה הגרעיניות; נראה כי בוש השיג את תמיכתו של פוטין בנושא עיראק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסכסוך הישראלי- פלסטיני לא עמד אמנם במרכז פגישתם היום (שבת) של הנשיא בוש ועמיתו הרוסי פוטין, אך במסיבת העיתונאים שנערכה בתום הפגישה בקמפ דייוויד מסרו השניים כי אין תחליף סביר לתכנית מפת הדרכים. כך דווח ב'קול ישראל'.

מסוכנויות הידיעות נמסר כי בנושא המרכזי שהעסיק את בוש ופוטין, תכנית הגרעין של איראן, קראו לה השניים לוותר על כל שאיפה לפתח חימוש גרעיני. לאחרונה גילתה הסוכנות לאנרגיה אטומית עדויות שאימתו את טענת האמריקנים כי איראן מפתחת נשק גרעיני.

בנושא העיראקי נראה כי בוש השיג את תמיכתו של פוטין בתכנית האמריקנית להעברה איטית של השליטה בעיראק מידיים אמריקניות לידי העיראקים. זאת, לנוכח דרישתן של מספר מדינות להעברה מזורזות יותר של השליטה.

לגבי צפון קוריאה קרא פוטין למעורבות מועצת הביטחון של האו"ם בכל הסכם לסיום המשבר סביב פרויקט האטום הצפון קוריאני.

בנאום שנשא ביום חמישי בעצרת האו"ם בניו יורק, נמנע פוטין מלהזכיר את חילוקי הדעות בין רוסיה לבין ארה"ב בנוגע ללוח הזמנים לכינונו של משטר דמוקרטי בעיראק. האיפוק שגילה פוטין התפרש במרכז האו"ם כהוכחה לכוונת רוסיה לתמוך בהצעת ההחלטה החדשה שארה"ב תגיש למועצת הביטחון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by