בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתונה: התגלו כשלים באבטחת האולימפיאדה 
 
 הקמע של אולימפיאדת 2004 (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הוושינגטון פוסט מפרסם כי גורמי מודיעין אמריקנים הביעו חשש לביטחון הספורטאים; בבדיקות שנערכו הצליחו סוכנים סמויים להשתיל פצצות דמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במבחנים שנערכו לבדיקת מערך האבטחה באולימפיאדה באתונה 2004, התגלו כשלים קשים שגרמו לדאגה רבה בקרב בכירים אמריקנים בנוגע לביטחונם של הספורטאים, כך דיווח היום (שבת) עיתון הוושינגטון פוסט.

דו"חות של גורמי ביטחון אמריקנים מגלים כי במהלך הבדיקות התברר כי האחראים לאולימפיאדה מנסים להתמודד עם כוחות משטרה לא מאורגנים, סיורי אבטחה לוקים בחסר ותכנון איטי בכל הנוגע להתמודדות עם איומי טרור.

דובר מטעם ממשלת יוון מסר כי טענות האמריקנים אינן מבוססות. לאחרונה דחתה יוון דיווחים רבים בנוגע לסידורי האבטחה במשחקים האוליפיים שיחלו ב-13 באוגוסט 2004.

לפי הדיווחים במספר בדיקות נמצאו ליקויים כבדים במערך האבטחה. באחת מהן, הצליחה אישה "בהריון" שנשאה מטען דמה לעבור את בדיקות ביטחוניות, בנוספת, סוכן מודיעין הצליח להטמין פצצת דמה על סיפונה של מעבורת.

אחד החששות הגדולים ביותר היא שמשטרת יוון לא תצליח להציב מפקדה מאורגנת וחדר מצב ראוי עד לתחילת המשחקים. חדר המצב יאפשר למשטרה לעקוב אחר המתרחש בזמן אמת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by