בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מייקרוסופט: הפיצויים שישלמו גנבי התוכנות יושקעו בתוכניות לימודים 

מייקרוסופט: הפיצויים שישלמו גנבי התוכנות יושקעו בתוכניות לימודים

 
 
חדשות  נענע

ענק התוכנה הבינלאומי החליט ללכת עם הפנים לקהילה, וינצל את כספי הפיצויים של גנבי התוכנות לתוכניות לימודים כנגד פיראטיות. מחשבים שיוחרמו במבצעים - יועברו לילדים נזקקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת "מייקרוסופט" החליטה לפתוח חזית חדשה במאבק נגד הזיופים, חזית שתשלב תרומה לקהילה וטיפול לטווח ארוך בבעיה. החברה צפוייה לתרום כספי פיצויים שישלמו (אם ישלמו) גנבי תוכנות ולהשקיע אותם בתוכניות לימודים לטיפול בבעיה.

במקביל, מחשבים שיוחרמו במסגרת המאבק בפיראטיות יועברו לילדים נזקקים ולמוסדות חינוך. על פי ההערכה, בשני המבצעים ייאספו מוצרים או כסף מזומן בשווי של כ-800 אלף שקלים.

"נמחיש לבני הנוער את העוול שנגרם למוסיקאים, כותבים ומתכנתים בעקבות גניבות היצירות שלהם", הסבירה מיכל כהן, האחראית על תחום החינוך בחברה, שכבר החלה לפעול בשטח: בתקופה הקרובה תחל הרצתה של תוכנית פיילוט ששמה "אנו בעד זכויות".

בתוכנית ישתתפו כ-120 כיתות מחטיבות ביניים והיא תכלול כ-2000 תלמידים. בסוף השנה יתבקשו התלמידים להכין קמפיין פירסומי להגנה על זכויות יוצרים. התלמידים המנצחים יזכו, איך לא, בתוכנות של מייקרוסופט. משרד החינוך כבר הודיע שיתמוך בתוכנית.

בתוכנית ההרצה, שתיקרא "אנו בעד זכויות", ישתתפו כ120- כיתות מחטיבות ביניים ב40- בתי ספר, והתוכנית תכלול בסך הכל כ2000- תלמידים.

בסוף שנת הלימודים תתקיים גם תחרות ארצית בין התלמידים שיכינו קמפיין פירסומי להגנה על זכויות יוצרים, ושבסופה יזכו התלמידים המנצחים בתוכנות של מיקרוסופט.

התכנית תופעל בבתי הספר לאחר חופשת הפסח, ומשרד החינוך מתכנן להמשיך בה בשנים הבאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by