בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אורגיה המונית הציתה מחדש את הסכסוך בין סין ליפן 
 
 שלושה ימים במלון חמישה כוכבים. אורגיה לדוגמא (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

בעקבות דיווחים בתקשורת על אורגיה ממושכת בהשתתפות מאות תיירים יפנים ומאות זונות סיניות, נפתחה חקירה; הסינים פגועים וזועמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאות תיירים יפנים שערכו אורגיה המונית במשך שלושה ימים, עם זונות מקומיות במלון יוקרתי בדרום המדינה, עוררו זעם גדול בסין וגרמו לפתיחת חקירה בפרשה.

גורמי ביטחון במחוז גואנגדונג מסרו כי פתחו בחקירה שנועדה לגלות אם הדיווחים בתקשורת אכן היו מבוססים. הדיווחים עוררו גלי זעם בעיקר ברשת האינטרנט, שם האשימו הגולשים הסינים את היפנים כי בחרו בתאריך מאוד מסויים להתהוללות שלהם, במטרה להשפיל את סין.

על פי הדיווחים, התרחשה האורגיה במלון חמישה כוכבים במחוז, בין ה-16 ל-18 בספטמבר. הסינים מציינים ב-18 בספטמבר את יום השנה לכיבושה של יפן את צפון מזרח סין בשנת 1931. התאריך חקוק בליבם של סינים רבים, שממשיכים לחוש סלידה עמוקה כלפי עברה הצבאי של טוקיו.

"זה עניין טריוויאלי שזונות סיניות מוכרות את גופן, אך יש לגנות את הכוונות של השטנים היפנים", נאמר באחת ההודעות באתרים הסינים, "הם באו בכוונה ב-18 בספטמבר". הודעות אחרות הגדירו את האורגיה "בושה לאומית".
 
 
לדברי העיתון שדיווח על האורגיה, שילמו התיירים היפנים לזונות בין 1,200 ל-1,800 יואן ללילה (בין 145 ל-215 דולרים). המלון בו התרחשה האורגיה נסגר לצורך החקירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by