בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרתון תת-ימי לטובת חולים בלוקמיה 
 
 סקוט נכנס לאגם לוך נס (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הבריטי ללויד סקוט בן ה-41 הצליח להחלים מלוקמיה; הוא עורך מרוצי מרתון בחליפת צלילה עתיקה, כדי להתרים כסף עבור הצלתם של ילדים חולים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצה להשפיע ממזלו על אחרים. סקוט (רויטרס)
 רוצה להשפיע ממזלו על אחרים. סקוט (רויטרס)   
בריטי שהחלים מלוקמיה מתכוון להשלים מרתון תת-ימי באגם לוך-נס שבסקוטלנד, כשהוא לובש חליפת אמודאים עתיקה. לפני מספר חודשים שבר ללויד סקוט בן ה-41 את השיא העולמי לזמן האיטי ביותר שהושג במרתון, כשהשתתף במרוץ של לונדון כשהוא לבוש בחליפת הצלילה הזו.

סקוט, תושב מחוז אסקס ואב לשלושה, לא מתכוום לקבוע שיאי גינס לתעלולים משנים. מטרתו היא להתרים כסף עבור ילדים חולי לוקמיה, והוא מקווה להשיג באמצעות מבצעיו המתוקשרים למעלה ממיליון פאונד. סקוט משתתף במרוצי מרתון לשם צדקה משנת 1989, בעקבות תרומת מח עצמות שהצילה את חייו.

לדבריו, הוא אינו חושש מפני המרתון הימי, אם כי לא ברור לו מה יעשה אם יפגוש את המפלצת האגדית מלוך נס. "אמרו לי שקסדת המתכת שלי תהיה יעילה במקרה שארצה לנגוח במפלצת", התלוצץ.
 

מרתון שיימשך שבועיים

 
הכבאי לשעבר מתכוון לעבור מרחק של כשלושה קילומטר ביום, בעומק של כתשעה מטרים מתחת לגובה פני המים. ילווה אותו צוות של שמונה אנשים, שישוטו בסירה שתוכננה במיוחד למשימה. הצוות ייעזר בציוד לווייני (ג'י.פי.אס.) ויספק לו חמצן באמצעות משאבה.

1,300 המשתתפים האחרים במרוץ כבר סיימו את 42 הקילומטרים של המרתון, ואילו סקוט מתכוון לסיים אותו רק בעוד כשבועיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by