בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכי ליברלים באירופה 
 
 לא מתביישים מהרופא (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

מחקר חדש מגלה: הבריטים והאיטלקים הכי ליברלים בנוגע למיניותם; ההולנדים והגרמנים אכזבו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גברים איטלקים ובריטים מראים נכונות גבוהה יותר לשוחח עם רופא על בריאותם המינית מאשר גברים מאוסטריה, גרמניה והולנד, כך עולה מסקר בנושא שפורסם היום (שני) על ידי המכון הבינלאומי לסרטן הערמונית היושב בהולנד.

גברים מצפון אירופה ידועים בזכות פתיחותם הרבה ודעותיהם הליברליות בנוגע למין ומיניות. אולם מתוצאות הסקר עולה כי רק מחצית מהם יחלקו עם רופאם פרטים אינטימיים בנוגע לבריאותם המינית. לעומתם גברי איטליה ובריטניה השמרנים יהיו מוכנים לספר לרופא כמעט הכל: נתוני הסקר מראים כי כל גבר שמיני מבין עשרה יהיה מוכן לספר לרופאו על בעיות מין.

"גברים צריכים לקחת אחריות על בריאותם המינית והכללית, וזה אומר לחשוף בפני הרופא את כל האמת גם אם היא מביכה", אומרת ג'ן ואן אמסטל מהמכון הבינלאומי לסרטן הערמונית.

עוד עולה כי שני שליש מכלל הגברים שהשתתפו בסקר לא היו מודעים לטיפולים החדשים שמציעה הרפואה המודרנית לחולים בסרטן הערמונית. מרבית הגברים חושבים כי רק ניתוח יעיל במלחמה במחלה. "הם לא יודעים על הטיפולים ההורמונליים וטיפולי ההקרנות שרושמים הצלחות מרשימות", אמרה ג'ן ואן אמסטל.

סרטן הערמונית הוא סוג הסרטן הנפוץ ביותר אצל גברים. בכל שנה מתגלה המחלה אצל כחצי מיליון גברים ברחבי העולם. כ-200 אלף מתים ממנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by