בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סערה בצנחנים: קצין חשוד בהטרדת חיילים 

סערה בצנחנים: קצין חשוד בהטרדת חיילים

 
 
חדשות נענע

קצין ששימש כסמ"פ חשוד כי הטריד כעשרים חיילים; בעיקר נהג להיטפל לצעירים בגדוד; הודח מתפקידו ונפתחה נגדו חקירת מצ"ח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קצין בדרגת סגן הודח בשבוע שעבר מפלוגה בגדוד 101 בחטיבת הצנחנים, לאחר שפקודיו התלוננו כי הטריד אותם מינית, כך מדווח היום (שלישי) העיתון "ידיעות אחרונות". המשטרה הצבאית פתחה בחקירה נגד הקצין, ששימש כסגן מפקד פלוגה.

אחד הלוחמים מספר כי השמועות על מעשיו של הקצין התחילו עוד כשימש מפחד מחלקה בפלוגה. הלוחם מתאר כי "הוא התחיל לגעת באנשים, ללטף אותם ולעשות להם מסאז'ים. בהתחלה חשבנו שמדובר בטעות, אולי בצחוק, אבל הוא עשה את זה לחצי פלוגה. הוותיקים לא ויתרו לו ונכנסו בו חזק ודאגו להעיף אותו מעליהם".

לדברי הלוחם, הבעיה העיקרית הייתה הצעירים במחלקה, שלא הצליחו להתמודד עם הקצין. לדברי הלוחם, הקצין ניצל את הצעירים, ו"המשיך ללטף אותם, לעשות להם מסאז'ים, להתחכך בהם ולהצמיד את איבר המין שלו לגופם".

לבסוף החליטו החיילים הוותיקים להתלונן. אחד הלוחמים כתב מכתב בעילום שם, והגיש אותו למפקד הגדוד. אחד הלוחמים טוען כי התברר שהקצין הטריד מינית לפחות 20 חיילים. בתחילה ניסו המפקדים לשכנע את הלוחמים להשאיר את הפרשה בתוך הגדוד, אולם בסופו של דבר הועברה הפרשה למצ"ח, והקצין הודח.

אותו קצין, שהודח מהפלוגה, כבר הועמד בעבר לדין, בחשד להטרדה מינית של נער פלסטיני. המתלונן ומשפחתו לא הגיעו למשפט לצורך מתן עדות, ועל כן לא נמצאה תשתית היכולה לבסס את הרשעתו של הקצין, והוא זוכה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by