בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"מקורבי גבריאלי ניסו להשיג חומר החקירה בפרשת ההימורים" 
 
 
חדשות נענע

כך טוען יו"ר ועדת החקירה הפרלמנטרית, ח"כ וילן; לפי החשד כמה מבני משפחתה של חברת הכנסת הטרייה נמצאים במרכזו של חומר החקירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האלימות בספורט, חבר הכנסת אבשלום וילן ממרצ, טען בצהריים (שלישי) כי מקורבים של חברת הכנסת ענבל גבריאלי ביקשו רשות לעיין בחומר החקירה בהימורים הבלתי חוקיים בספורט. זאת בטרם יוגש החומר ליועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטייין.

לפי החשד נמצאים כמה מבני משפחתה של גבריאלי במרכזו של חומר החקירה. הוועדה סיכמה אתמול את הדיונים בנושא והמליצה ושרת החינוך התרבות והספורט, לימור לבנת, להקים בסוגייה ועדת חקירה ממלכתית בראשות שופט.

מחומר החקירה שהוצג בוועדה עולה כי חברות בבעלות בני משפחת גבריאלי, האחים ראובן, משה ועזרא גבריאלי תפקדו כמרכזים של הימורים בלתי חוקיים, ובחומר מוזכר מועדון 'אריאנה' שבין בעליו גם עזרא גבריאלי. בחומר מוזכרים גורמים נוספים המוכרים למשטרה, בהם משפחות טיסונה, דוידיאן, גביש ואבוטבול.

גורמים במשטרה טוענים כי מדובר בתופעה בעלת מימדים חסרי תקדים וכי ראשי הפשע המאורגן בישראל נוטלים בה חלק יחד עם גורמים בשלטון ובמערכת אכיפת החוק. מחומר החקירה עולה כי היקף ההימורים הבלתי חוקיים נע בין 800 מיליון לשני מיליארד דולרים בשנה.

מסקנות הוועדה מצטרפות למסקנות חמורות שפרסמו בעבר ועדות נוספות אך במשטרה ממשכים לטעון כי הנושא לא נמצא בראש סדר העדיפויות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by