בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני טייסים נוספים חתמו על מכתב הטייסים הסרבנים 
 
 אל תרצח. הפגנת תמיכה בטייסים הסרבנים (רויטרס)   
 
חדשות נענע

האחד הוא טייס קרב ותובלה לשעבר והשני טייס מסוקים לשעבר; ח"כ אורי אריאל קורא להחרים את טיסותיהם של טייסים סרבנים שעובדים באל על

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תומכים בסרבנים. הפגנה בתל אביב (רויטרס)
 תומכים בסרבנים. הפגנה בתל אביב (רויטרס)   
שני טייסים החליטו להצטרף היום לחותמים על מכתב הסרבנים של הטייסים. שני החותמים החדשים הם רס"ן (מיל.) אשל חפץ, לשעבר טייס קרב ותובלה השמש כטייס בכיר בחברה אזרחית, ורס"ן (מיל.) יפתח אסתריק, טייס מסוקים לשעבר. עד כה חתמו על מכתב הסירוב 31 טייסים, ושניים חזרו בהם מחתימתם.

ועדת החוץ והביטחון של הכנסת קיבלה בצהריים את הצעת ההחלטה שהגיש יו"ר הוועדה, חבר הכנסת יובל שטייניץ (ליכוד), ולקרוא לפרקליט הצבאי הראשי וליועץ המשפטי לממשלה, להעניש את הטייסים החתומים על מכתב הסרבנות.

בתגובה להחלטת הוועדה אמרו הטייסים, כי במקום לבחון את המדיניות הלא מוסרית, שמביאה למותם של אזרחים חפים מפשע בשני הצדדים, מנסה הוועדה להטיף מוסר דווקא לטייסים.
 

קריאה להחרים טיסות אל על בגלל הטייסים

 
חבר הכנסת אורי אריאל (האיחוד הלאומי) פרסם הערב את שמותיהם של חמישה טייסים בחברת אל-על, אשר חתמו על מכתב הסרבנות. אריאל קרא להחרים טיסות שטייסים אלה משתתפים בהן. לדבריו, "חמשת הטייסים הללו מעדיפים חיי מחבלים על חיי ישראלים. אם חלילה ייחטף מטוס אל על, אין לסמוך עליהם".

דובר חברת אל על מסר בתגובה כי "בשלב זה, הנהלת החברה לא מצאה בנסיבות העניין עילה להתערבות ולנקיטת צעדים מטעמה".

חבר הכנסת רומן ברונפמן (מרצ) אמר בתגובה לצעדו של אריאל, כי "חבל שניתנת במה לדעות פשיסטיות מסוכנות ומסיתות כדבריו האומללים של חבר הכנסת אריאל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by