בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיווח: 20 אסירים ירדנים ישוחררו אחרי החגים 
 
 משרד החוץ מציע שחרור 80 אסירים ירדנים. אילוסטרציה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

על פי הדיווח, משרד החוץ מציע שחרור האסירים כמחווה למלך ירדן; עסקת השבויים עם החיזבאללה לא תצא לפועל בקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל שוקלת לשחרר אסירים ירדנים אחרי החגים, כמחווה לעבדאללה, מלך ירדן, כך דווח היום (רביעי) ב"גלי צה"ל". על פי הדיווח, בימים האחרונים הועברה לשירות בתי הסוהר רשימה של כשמונים אסירים ירדנים הכלואים בישראל, ממנה יצטרך השירות לבחור את עשרים האסירים שישוחררו.

משרד החוץ טען בימים האחרונים כי לא ייתכן שישראל תסכים לתביעת מזכ"ל החיזבאללה, חסן נסראללה, לשחרור אסירים ירדניים, אולם לא תעשה זאת כמחווה לארץ ידידותית. המשרד טען כי יש לשחרר את כל שמונים האסירים הירדנים, מלבד ארבעה שיש להם "דם על הידיים". בלשכת ראש הממשלה עדיין לא גיבשו עמדה מוסדרת בעניין, ולכן, ככל הנראה, בינתיים ישוחררו עשרים אסירים בלבד.

אתמול דווח כי עסקת חילופי השבויים עם חיזבאללה לא תצא לפועל בקרוב לאחר שהמשא ומתן נקלע למשבר. לטענת ישראל, מנהיג החיזבאללה, השייח נסראללה, מציב דרישות לא הגיוניות בתמורה להחזרתם לישראל של אלחנן טננבוים וגופות שלושת החיילים החטופים.

על פי הדיווחים, ישראל צפויה לשחרר 456 אסירים. על פי דיווח בעיתון "אל קודס" היוצא לאור בלונדון, ומסתמך על דבריו של מחזיק תיק האסירים ברשות, פארס קדורה, תשחרר ישראל 400 אסירים פלסטינים, בהם גם מרואן ברגותי, ו-56 אסירים ערבים, בהם גם ראש הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית, השייח ראאד סלאח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by