בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
17 שנות מאסר לצעיר שאנס נערה בת 14 

17 שנות מאסר לצעיר שאנס נערה בת 14

 
 
חדשות נענע

גל שמיר מחולון הורשע כי ניסה לתקוף 5 נערות נוספות; בפסק הדין תואר שמיר כ"חיית אדם"; שמיר: גם אני קרבן לניצול מיני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (רביעי) 17 שנות מאסר בפועל על גל שמיר, בן 22 מחולון, שהודה, במסגרת עסקת טיעון, באונס ותקיפה של נערה בת 14 מחולון וכן בניסיון לאונס של חמש נערות נוספות, בנות גילה. כמו כן הורה לו בית המשפט לשלם פיצויים של 50 אלף שקלים לנאנסת ועוד 5,000 שקלים לכל נערה אותה תקף מינית.

מפסק הדין עולה כי שמיר נהג לעקוב אחר נערות ברחוב, ללא היכרות מוקדמת, ולנסות לבצע בהן את זממו. חמש נערות הצליחו לברוח מפניו, בתקופה של חודשיים. על נערה אחת, בת 14, הוא הצליח להתנפל, גרר אותה לחדר האשפה ושם התעלל בה מינית במשך שעות ארוכות.

נציגת התביעה הגיעה עם הפרקליטות להסדר, לפיו נערה נוספת שהתלוננה במשטרה לא תופיע בכתב האישום, אולם לא הגיעה להסדר על העונש הצפוי. הפרקליטות ביקשה לגזור על שמיר את העונש המירבי, 20 שנות מאסר בפועל. בגזר הדין תיארו השופטות את שמיר כ"חיית אדם", אולם גזרו עליו 17 שנות מאסר בלבד, משום שהודה במעשה והביע חרטה עמוקה על מעשיו.

שמיר טוען כי הוא עצמו נפל קרבן לניצול מיני, ולכן עשה את מה שעשה. לאחר הקראת פסק הדין פרצה מהומה בבית המשפט, לאחר שמשפחתו של שמיר באה להביע התנצלות בפני משפחת הקרבן. במקום התפתחו חילופי מהלומות ואחד משני משפחת הקרבן נעצר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by