בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
באתונה הורגים כלבים לקראת האולימפיאדה 
 
 מפריעים לנוף. כלבים באתונה   
 
חדשות נענע

חובבי הכלבים טוענים, שהרשויות חיסלו אלפי כלבים כדי לנקות את הרחובות; העירייה טוענת שכוונתה לסרס את הכלבים ולהחזירם לרחוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חובבי כלבים ביוון מאשימים את רשויות העיר אתונה בהריגתם של אלפי כלבים משוטטים. זאת, במסגרת המאמצים לייפות את פניה של העיר לקראת משחקי אולימפיאדת 2004 שיתארחו שם.

"הכלבים הורעלו, נשרפו ונזרקו לפחי אשפה ברחבי הבירה", אמרה מריאנה פוליכרוניאדו, שעומדת בראשה של קבוצת לחץ אזרחית, שהוקמה כדי לגרום לרשויות להפסיק את ההרג. הקבוצה כוללת עורכי דין, שחקנים ופוליטיקאים.

ברחבי העיר מסתובבים כעשרת אלפים כלבים חסרי בית, ונראה שהרשויות חוששת מפני הפיכתם למטרם ציבורי, כאשר יתמלאו הרחובות במיליוני תיירים, שיגיעו לצפות במשחקים. בחודש יוני הועלתה הצעה לכנס את הכלבים המשוטטים, לסרס אותם ולהחזירם לשכונותיהם. אולם, קבוצת לחץ התריעה ברשויות שצעד זה עדיין יותיר כלבים רבים מדי ברחובות, ושיש למצוא פתרון קיצוני מסירוס.

רשויות העיר ומארגני אולימפיאדת אתונה דוחים את ההאשמות נגדם. "אלה שמועות מרושעות ולא מבוססות", אמר חבר המועצה פול אנסטסי. לדבריו, לא רק שאין הם רוצחים כלבים, אלא שראש העיר אף הקצה 1.8 מיליון אירו עבור תכנית חדשנית לטיפול בכלבים משוטטים.

סרפים קוטרוטסוס, דובר מטעם מארגני האולימפיאדה, אמר שהמארגנים אכן אספו 62 כלבים משוטטים, אולם לא הרגו אותם אלא שלחו אותם לסירוס, ושחררו אותם לאחר סימון. חובבי הכלבים טוענים שהרשויות והמארגנים משקרים, והמאבק נמשך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by