בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רמת גן: 3 נערות בנות 16 התעללו בבת גילן 

רמת גן: 3 נערות בנות 16 התעללו בבת גילן

 
 
חדשות נענע

הקרבן דחפה בטעות אחת משלוש הנערות בבית הספר; הן החליטו להעניש אותה, גזזו את שערה וציפורניה, והכריחו אותה לנבוח ולעשן סיגריה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקרה של אלימות בין בני נוער נחשף אתמול (רביעי) ברמת גן. שלוש נערות בנות 16 מרמת גן נעצרו בחשד כי העבירו את נערה בת גילן מסכת מזעזעת של אלימות והשפלה, במסגרתה גזזו את שערה והכריחו אותה לעשן סיגריה.

הכל החל כאשר נערה בת 16 דחפה בטעות אחת משלוש הנערות החשודות בהתעללות. הן החליטו להעניש אותה, ואילצו אותה להתלוות אליהן, בתום שעות הלימודים, למבנה נטוש. על פי תלונת הקרבן, הנערות גזזו את שערה ואת ציפורניה, הכריחו אותה לילל ולנבוח, שפכו עליה חול, אבנים וענפים ואף הכריחו אותה לעשן סיגריה.

הנערה ניסתה לברוח מהבנות המתעללות אך הן הצליחו לתפוס אותה, המשיכו בתקיפתה ולבסוף גנבו את כספה. הנערות הודו במעשים המיוחסים להן, והן יובאו היום להארכת מעצרן בבית המשפט לנוער. במשטרה אומרים כי הם מתכוונים להגיש נגד הבנות כתב אישום כבר בימים הקרובים.

לאחרונה ניכרת עליה במקרים של התעללות אלימה של נערות בחברותיהן. מקרה דומה אירע במרץ בבת ים, כאשר שתי נערות ההתעללו בנערה, משום שהאשימו אותה בהפצת שמועות נגד אחת מהן, והחליטו נקות את שמן "הטוב".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by