בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפשע המאורגן בעידן הכפר הגלובלי 

הפשע המאורגן בעידן הכפר הגלובלי

 
 
חדשות נענע 

בעידן של גבולות פתוחים ומידע הנע באופן חופשי, קל יותר לארגוני פשע בינלאומיים לקיים סחר בילדים ונשים למטרות מין, להבריח נשק וסמים ולחמוק מזרועות החוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מגמת הגלובליזציה אינה פוסחת גם על לווייתני הפשע המאורגן, המנסים ליצור רשת פשע בינלאומית, כך עולה מוועידת האו"ם למניעת הפשע המאורגן, המתכנסת היום (שלישי) בווינה.

אחת המנהלות בארגון מניעת הפשע של האו"ם אומרת כי "מטרתנו היא לבחון כיצד אנו מתמודדים עם פשע בינלאומי בעידן הגלובליזציה, וכיצד נבטיח את זכותם הבסיסית של אזרחי העולם לביטחון בחייהם".

בעידן שבו מחסומי סחר מתמוטטים ומידע נע באופן חופשי בעולם, באמצעות נקישת מקש, נפתחות אפשרויות רבות בפני גורמים שליליים. עבורם, גבולות פתוחים מהווים דרך נוחה יותר לסחור בילדים ונשים למטרות של עבדות וזנות, מסחר בנשק וסמים והתחמקות קלה מזרועות החוק.

בארגון מניעת הפשע של האו"ם הבינו זה מכבר כי עקב התפתחות הטכנולוגיה הראה כי כל מדינה לכשלעצמה לא תהיה מסוגלת להתמודד עם הממדים הגוברים של הפשיעה הבינלאומית, וכי נדרש שיתוף פעולה בינלאומי.

"בעידן שבו הפשע הופך להיות גלובלי, על הנאבקים עימם לפעול אף הם באופן כלל עולמי בכדי ליצור שיתוף פעולה טכני ומשפטי, שאם לא כן, נישאר תמיד צעד אחד מאחוריהם", אומר אחד מבאי הוועידה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by