בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים משפטיים: ניתן להגיש כתב אישום נגד בלומנטל 
 
 חשודה בשיחוד חברי מרכז הליכוד. בלומנטל (לע``מ)   
 
חדשות נענע

מעריכים כי חומר הראיות נגדה, בפרשת סיטי-טאוור, מוצק ומספיק; ח"כ בלומנטל תואשם כנראה בשיבוש הליכי חקירה ותיאום עדויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים במערכת המשפטית מעריכים היום (שישי) כי חומר הראיות, בתיק החקירה נגד חברת הכנסת נעמי בלומנטל (ליכוד), בפרשת סיטי-טאוור, מוצק ומספיק להגשת כתב אישום. בכך הם מצטרפים להמלצת המשטרה מאתמול, להעמידה לדין.

לדברי המשטרה, קיימת תשתית ראייתית, לכאורה, להאשים את בלומנטל בשיבוש הליכי חקירה וותיאום עדויות. החקירה במחלקה הארצית לחקירות הונאה בבת-ים הסתיימה, והחומר הועבר לפרקליטות תל אביב לצורך גיבוש כתב אישום.

אם תחליט הפרקליטות להגיש כתב אישום, עדיין יהיה צורך להסיר את חסינותה של בלומנטל בוועדת הכנסת, על פי בקשת היועץ המשפטי לממשלה. היום נודע כי כמה מחברי הכנסת, שהצביעו נגד הסרת חסינותה, בהצבעה הקודמת בכנסת, מתווכנים לחזור בהם. בין היתר, ח"כ יאיר פרץ מש"ס, אמר בגלי צה"ל, כי אם תערך הצבעה נוספת, יצביע הפעם בעד הסרת חסינותה של בלומנטל.

תיק החקירה נגד בלומנטל נסגר בחודש מאי, לאחר שוועדת הכנסת התנגדה, ברוב של שמונה נגד שבעה, להסרת חסינותה, לאחר שבחרה להשתמש בזכות השתיקה בחקירתה. לפני כחודש פתחה המשטרה מחדש את תיק החקירה בפרשה, המייחס לבלומנטל חשד לעבירות שחיתות ושוחד בחירות.

על פי החשד, במהלך הפריימריז בליכוד בדצמבר 2002 סיכמה בלומנטל עם פעיל הליכוד, מיכאל אלנקווה, כי תממן אירוח של חברי מרכז הליכוד במלון "סיטי טאוור" ברמת גן, והוא בתמורה יפעל למען בחירתה. בלומנטל חשודה כי העבירה לנהגה, אבי אוסקי, 12 אלף שקל במזומן לשם הזמנת חדרים במלון.
 

אוסקי: היא הורתה לי לשקר; בלומנטל: זו עלילה

 
הנהג אוסקי, שקיבל בינתיים מעמד של עד מדינה, טען כי בלומנטל הורתה לו לשקר בחקירתו במשטרה, כדי לא להפליל אותה, כביכול, בפרשת שכירת החדרים במלון.

בעבר הכחישה בלומנטל את דבריו של אוסקי, אותם כינתה "עלילה", וטענה כי הוא מנסה לסחוט ממנה כסף. פרקליטו של אוסקי הסביר, שלפני שהגיש תביעה אזרחית, ביקש מרשו לקבל מחברת הכנסת פיצוי על הפגיעה בו.

יצויין כי גם בחקירות האחרונות, מאז פתיחתו מחדש של התיק נגדה, שמרה בלומנטל על זכות השתיקה. בקרוב צפוי גם מקורבה, מיכאל אלנקווה, להחקר שנית בפרשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by