בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוורצנגר בראיון משנת 75': אני מעריץ את היטלר 
 
 מבקש סליחה ממי שנפגע. שוורצנגר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

"הלוואי והייתי יכול לדבר כמוהו באיצטדיון נירנברג, ושכל כך הרבה אנשים יריעו לי ויסכימו עם כל מילה שאני אומר"; אמש התוודה הכוכב והתייחס לטענות כי הטריד נשים: הייתי ילד רע, היום אני מבין שטעיתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ימים ספורים לפני הבחירות למושל קליפורניה, וארנולד שוורצנגר, כוכב הקולנוע המתמודד על התפקיד, נאלץ להתמודד מול כמה חשיפות מביכות.

רשת הטלוויזיה האמריקנית איי.בי.סי חשפה ראיון משנת 1975 שנערך עמו, שבו הוא אומר כי היה רוצה להיות כמו אדולף היטלר. שוורצנגר מכנה את היטלר ``איש קטן ללא השכלה שהתקדם למעלה`` ומציין כי היה נואם מצטיין.

שוורצנגר אף אומר בראיון, ``הלוואי והייתי יכול לדבר כמוהו באיצטדיון נירנברג, ושכל כך הרבה אנשים יריעו לי ויסכימו עם כל מילה שאני אומר``.

בתגובה לפרסום אמר שוורצנגר כי אינו זוכר שאמר דברים כאלו וכי הוא מגנה את כל מה שהיטלר מייצג. אביו של שוורצנגר היה חבר במפלגה הנאצית האוסטרית.
 

"אני יודע שטעיתי ומבקש סליחה"

 
אמש הודה שוורצנגר כי היו מקרים בעבר בהם התנהג באופן בלתי הולם עם נשים. שוורצנגר אמר את הדברים בעקבות הפרסום היום ב"לוס אנג'לס טיימס" כי הטריד מינית נשים.

ה"לוס אנג'לס טיימס" הביא עדויות של שש נשים שטוענות כי שוורצנגר ליטף אותן באזורים אינטימיים בגופן. המקרים אירעו, על פי הנשים, במשרד, על סט של סרט, ואפילו במעלית. "כן, זה נכון, הייתי בעבר על סטים של סרטים, ועשיתי דברים שבזמנו חשבתי שהם משעשעים ונחמדים", אמר שוורצנגר. "היום אני יודע שטעיתי".

שוורצנגר הוסיף: "אם ישנם נשים או גברים שנפגעו ממה שעשיתי או אמרתי אני מבקש מהם סליחה מכל הלב". לדבריו, "כשאהיה מושל אעשה הכל כדי להוכיח כמה אני מעריך נשים". את דבריו הוא סיים בקריאה: "עכשיו בואו נעזוב את הפוליטיקה המלוכלכת למען עתידה של קליפורניה".

שוורצנגר עושה בימים אלה מאמץ אחרון לגרוף קולות. אמש החל מסע מתוקשר בן ארבעה ימים ברחבי המדינה אותו יסיים בסקרמנטו, בירת קליפורניה, מקום אליו, על פי הסקרים, הוא יחזור כמושל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by