בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוטובוס ישראלי שפוצץ בפיגוע יוצג בתערוכה בארה"ב 
 
 שלד אוטובוס ישראלי שנפגע בפיגוע התאבדות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

זק"א: המטרה היא להעביר מסר של אחדות ולהמחיש את תוצאות הטרור; בפיגוע שאירע בירושלים ביוני 2002 נהרגו 19 בני אדם; האוטובוס נותר חרוך לגמרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלד אוטובוס ישראלי מפוייח שנשרף בפיגוע התאבדות יוטס בקרוב לניו-יורק שם יוצג בתערוכה לצד מוצגים אחרים שנועדו לקדם את התיירות בישראל. בפיגוע שאירע ביוני 2002 בירושלים נהרגו 19 בני אדם, כאשר מחבל מתאבד פוצץ עצמו באוטובוס. הרכב נותר חרוך לגמרי.

בארגון המתנדבים החרדי זק"א אומרים כי החליטו לכלול את האוטובוס כמוצג בתערוכה על מנת להעביר מסר של אחדות, וכדי לספק ראייה מוחשית לתוצאות מתקפה שכזו.

"כשאנשים רואים או קוראים בחדשות שהיה פיגוע התאבדות או מתקפה, הם מתייחסים לזה כאל סתם עוד חדשות", אמר דובר זק"א, זליג פיינר, בראיון לסוכנות רויטרס. "הם לא מבינים את הדבר החשוב ביותר - שאנשים קיפחו את חייהם".

מאות אזרחים ישראלים נהרגו מאז תחילת האינתיפאדה, לפני שלוש שנים, בפיגועי התאבדות ובמתקפות טרור אחרות. התערוכה תתקיים בחודש דצמבר.

במשרד החוץ מחו השבוע על ההחלטה לכלול את האוטובוס בתערוכה אך מסרו כי "זה עניינם הפרטי של זק"א". עם זאת דובר מטעם משרד החוץ הודיע היום כי הדבר לא יפריע לפעילותם של זק"א. יצוין כי פעילות הארגון, שמורכב כולו ממתנדבים, כוללת גם את עבודת איסוף חלקי הגופות של הרוגי הפיגועים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by