בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החמאס: הגדר לא תעצור את המחבלים 
 
 הפיגועים יימשכו. פעילי חמאס (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הארגון הוסיף כי "הגדר תקרוס כמו שקרסה חומת ברלין"; הפלסטינים מתכוונים להעביר החלטה ממוהע"ב הדורשת מישראל להפסיק בניית הגדר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גדר ההפרדה לא תצליח למנוע כניסת מחבלים לשטחי ישראל, כך מזהיר היום (שבת) ארגון החמאס. בהצהרה שפרסם הארגון נאמר כי "הגדר לא תגן על הישות הציונית, ולא תעצור את התקפות ההתנגדות. יבוא היום בו הגדר תתמוטט, כמו חומת ברלין". בהצהרה נאמר עוד כי הגדר תיצור איזורי חיץ שבהם יחיו פלסטינים בבתי כלא גדולים, ומשמעות הדבר כישלון מפת הדרכים.

הרשות הפלסטינית הודיעה אמש כי בכוונתה לדרוש ממועצת הביטחון של האו"ם להתערב בהחלטתה של ממשלת ישראל להמשיך בבניית גדר ההפרדה. נציג הרשות באו"ם, נאסר אל קדווה, הוגיע כי יפנה בשבוע הבא לנציגי מדינות ערב לאשר הצעת החלטה שבכוונתו להגיש למועצה, ולבקשם שיקראו לכינוס דיון חירום בה במועצת הביטחון.

הפלסטינים רוצים להעביר הצעת החלטה שבה יובהר כי "המחסום הביטחוני שמתכננת ישראל אינו חוקי ועל בנייתו להיעצר". כמו כן תובעים הפלסטינים ממועצת הביטחון להתנגד לניית 600 יחידות דיור חדשות בהתנחלויות. לדברי אל קדווה, "אנו מקווים שהאמריקנים יהיו מסוגלים לעצור את הפעילויות האלה, אולם לא נראה שכך יקרה"

גם האמריקנים מפעילים לחץ על ישראל לשנות את וואי גדר ההפרדה. מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, אומר הגדר צריכה לעבור בתוואי הקו הירוק, ולא להיכנס לשטחי הרשות. פאוול אמר כי עדיין לא ברור כיצג תגיד ארצות הברית אם תמשיך ישראל בבנית הגדר בתוואי אושר השבוע, אשר עובר ממזרח לאריאל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by