בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנשיא בוש - מנהיג דגול, בעל ומשורר 
 
 המשורר הראשון והקוראת הראשונה. ג`ורג` ולורה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך טוענת אשתו, לורה; לורה השתתפה בפסטיבל הספרים הלאומי השלישי ובירכה את הסופרים האמריקנים על סיפורי המיסתורין, ההיסטוריה והגבורה שלהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הנשיא בוש הוא מנהיג גדול וגם בעלי, אבל אני בטוחה שאתם לא יודעים שהוא גם משורר", כך טענה הלילה (שבת) הגברת האמריקנית הראשונה, לורה בוש. לורה טוענת כי בחזרתה מסיור בן חמישה ימים באירופה, חיכה לי שיר פרי עטו, של המנהיג בוש.

לעיני בעלה הנדהם היא החלה לצטט לאומה את השיר אותו כתב לה. השיר מדבר בחרוזים על געגועיו לאשתו, ואף מתייחס בעצב לעובדה שהגברת בוש זכתה לשתי נשיקות על היד מנשיא צרפת בכבודו ובעצמו, ז'אק שיראק. השיר התייחס גם לכלב של בני הזוג, בארני, אשר נפל על מסלול ההמראה בעת שלורה העבירה אותו לבעלה.

לורה אמרה את הדברים בערב הפתיחה של פסטיבל הספרים הלאומי השלישי. בנאומה הודתה לורה לסופרים האמריקנים על "סיפורי המסתורין, ההיסטוריה והגבורה שלהם". גברת בוש התפייטה ואמרה כי "ספר טוב הוא כמו עקצוץ שאי אפשר לגרד אותו; פשוט אי אפשר להניח לו".

הספרן הראשי בספריית הקונגרס קרא ללורה, "הקוראת הראשונה של ארצנו", בשל תרומתה הרבה לקידום האורינות. לורה היא ספרנית לשעבר, ופסטיבל הספרים נערך במתכונת דומה לפסטיבלים שארגנה בטקסס, שבעת שבעלה כיהן שם כמושל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by